Новини з Австрії

До 37 градусів – на схід Австрії знову приходить мега-спека

На сході Австрії знову встановлюється нестерпна спека, але в той же час збільшується ризик появи грози

У вівторок Австрія знаходиться на передньому краї циклону «Бернд» над Францією з припливом дуже теплих повітряних мас, однак наступний холодний фронт вже помітний на заході. В даний момент фронт ділить країну на дві частини. У Форарльбергі і Тіролі постійно йде дощ. Тут до вихідних випаде багато опадів, а температура підніметься лише до 16 – 22 градусів. У східній половині Австрії і раніше жарко. Тут температура не опускається нижче 25-30 градусів.

«Гарячі точки, ймовірно, будуть перебувати знову в Нижній Австрії, Відні, Бургенланді і південній Штирії», – сказав Манфред Шпатціерер, головний синоптик метеоцентру. «У цих регіонах точно будуть значення в 35 градусів, але можливо також 37 або навіть 38 градусів».

У вівторок сонце буде нещадним і у Відні. Це може бути самий жаркий день в році. Рекорди температури були побиті у Відні тільки в минулий четвер. Завтра це може знову стати історією – можлива температура до 37 градусів.

«Вдень і ввечері ймовірність грози значно посилюється до Мюльфіртель і Вальдфиртель, і в цій смузі можна очікувати поривів вітру та сильного граду», – попереджає метеоролог. «Є також кілька сильних гроз, що йдуть з Італії в Східний Тіроль і Верхню Каринтію. Далі на схід нічого не буде – тільки пекельна спека ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України