ЄС|NATO

Семенченко: Україна для Америки перестає бути «далеким Марсом»

   Україна для Америки перестає бути “далеким Марсом” або що “карателі” робили в США.

Прилетіли з Вашингтона. Скучили, по всьому українському, навіть по нескінченно невтихаючому телефону. Він хоч самсунг, але теж наш.

Звіт про поїздку відправили в ЗМІ, звітуємо тепер перед виборцями.

Провели зустрічі з сенатором Маккейном, низкою інших політичних, військових і громадських діячів США. Чи не Боги горшки ліплять. І це також відноситься до дипломатії як і до постачання армії і військової справи. Головне тут – чітко поставлена мета, щире бажання допомогти своїй країні і віра в те що хороші люди – вони є скрізь.

Ми вдячні за допомогу представникам української діаспори в США, нашим новим і старим американським друзям, тим хто допоміг нам повірити в себе і зрозуміти що головне – людський контакт і щира позиція. Адже патріотизм це явище універсальне. Такі ж люди як ми є і в США і в інших країнах, нас багато що об’єднує. Головне – те що зараз йде війна за незалежність України. Така ж як в 18 столітті була в США. І це нас пов’язує.

Ми з побратимами з  комбатом Юрою Березою та Андрієм Тетеруком з Народного Фронту нашою поїздкою задоволені. Що обговорювали на зустрічах з американськими друзями:

1) Організація політичної підтримки в Конгресі та інших колах США з надання нам негайної військової допомоги.

2) Перспективи створення міжпарламентської групи Конгресу та ВР України, так званого “клубу друзів” для обговорення та спільної роботи над питаннями безпеки України та регіону.

3) Консолідація зусиль української діаспори в США та представників України для організації професійного та системного лобіювання інтересів України в США

4) Дрібне, але важливе питання – організація стажування помічників депутатів у Конгресі. Ставку треба робити на професіоналізм, а не  “рішалово”

Каюсь, вирішували і “особисті” питання. Це і допомога в протезуванні бійців АТО і організація співробітництва волонтерів, українських благодійних фондів в питаннях допомоги армії і добровольчих батальйонів та вивчення досвіду психологічної реабілітації хлопців після передової, питання наших полонених (а їх зараз більше 700). Також купив старшому синові, Гриші конструктор Лего. Про це (не про Лего, а про те про що домовилися – в окремому пості)

Слава Україні!

Крига скресла. І цьому є величезна заслуга всіх друзів України в США, тих хто поділяє ідею “воїн – громадянин”, відчуває що ми “однієї крові” і доклав усіх зусиль щоб Україна перестала бути для США “далеким Марсом”, а  набула  зрозумілих людських рис .

США вивчає можлівість постачання зброї в Україну для БОРОТЬБИ з проросійськімі сепаратистами на сході країни. Про це повідомив майбутній заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен, пише Reuters у четвер, 20 листопада. Під час виступу у Конгресі з нагоди свого висунення на цю посаду він зазначив, що адміністрація американського президента розглядає варіанти перегляду власної політики відмови від допомоги Києву.

Представник МЗС РФ О.Лукашевич підкреслив, що якщо заява про постачання летальних озброєнь в Україну з США відповідають дійсності, це є “серйозним сигналом”. “Якщо реально пан Блинкин, якого готують на пост першого заступника держсекретаря США, заявив про це публічно, і пов’язав це з майбутнім візитом віце-президента Байдена в Україну, то мова може йти про принципову зміну політики адміністрації відносно конфлікту на південному сході України “, – сказав представник МЗС РФ.

І останнє. Ми чітко уявляємо розмір істерики в РАША ТБ і ВишіВата ТВ, обсяг бруду який на нас буде вилитий. Звертаємося до  свідомих громадян РФ і колишніх громадян України, нині “ДНР і ЛНР”. Ми – не карателі. І нікого не збираємося вбивати в “зв’язці з оскаженілої вояччиною США”. Ми хочемо щоб Україна була вільною і незалежною. Ми не хочемо щоб нас лякали танковими армадами. Залиште Україну в спокої і не доведеться сидячи в одному залі очікування рейсами на Москву, Пітер і Київ сором’язливо ховати від нас очі.

Дописувач: Семен СЕМЕНЧЕНКО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України