Село Попай на Мальті – знімальний майданчик відомого фільму

Коли Уолт Дісней і «Paramount Pictures» вирішили зняти фільм, заснований на популярному коміксі Попай, виробнича команда вибрала відкриту бухту Анкор-Бей (Anchor Bay), що знаходиться в північно-західній частині середземного острова Мальта, у трьох з невеликим кілометрах від села Мелліха (Mellieħa), в якості місця для вигаданої села Попая під назвою «Світхевен» (Sweethaven).

Будівництво знімального майданчика розпочалося в червні 1979 року. Будівельна бригада з 165 робітників працювала протягом семи місяців над будівництвом села, у відповідності з її описом, створеним автором коміксу Елзою Сегар (Segar). Було побудовано дев’ятнадцять справжніх дерев’яних будівель із сотень колод і декількох тисяч дерев’яних дощок, імпортованих з Нідерландів, в той час як дерев’яний гонт, який використовується в будівництві даху, був імпортований з Канади. В ході будівництва були витрачені вісім тонн цвяхів і 7 570 літрів фарби. Крім того, навколо входу в Анкор-Бей був побудований хвилеріз, висота якого коливалася від 60 до 76 метрів. Він був побудований для захисту знімального майданчика від великих хвиль під час бурі.

Деревня Попай на Мальте
Зйомки почалися в січні 1980 року і музична комедія, у якій грали актори, включаючи Робіна Вільямса (Robin Williams) в ролі Морячка Попая вийшла на екрани в грудні того ж року. Незважаючи на те, що фільм покрив свій бюджет три рази, він був списань як провал, тому що він не став блокбастером, як того очікували Paramount і Дісней.
Деревня Попай на Мальте
Деревня Попай на Мальте
На сьогоднішній день знімальний майданчик відкритий для публіки в якості музею під відкритим небом та сімейного розважального комплексу. Крім самого села, тут пропонуються водні прогулянки навколо Анкор Бей, аудіовізуальні шоу, які включають у собі кліпи з реального фільму і відео будівництва цього комплексу, водні батути, міні-гольф та інші ігри та цікаві заходи.
Деревня Попай на Мальте
Деревня Попай на Мальте
Деревня Попай на Мальте
Деревня Попай на Мальте

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh