Секретний звіт ВПС США довів зв’язок НЛО з людьми

Таємні файли, що підтверджують контакт з інопланетянами, були надійно заховані, а тепер потрапили в Мережу.

В даних військових США розміщені неспростовні докази існування позаземних цивілізацій. Секретний звіт ВПС США довів зв’язок НЛО з людьми у Німіц. Незвичайний випадок був прихований офіційною владою. Оскільки афішувати подібне не прийнято у світі.

По всій прикладеній інформації видно, що пілотові наказали пропустити невідомий об’єкт, а після цього продовжити рух. Він проігнорував наказ і подивився на нього, зазначивши, що він був 50-100 м у діаметрі, форма об’єкта була близька до круглої.

Він створив велику площу спінювання білої води і нагадав йому про щось що швидко пірнає з з поверхні, як підводний човен або потопаючий корабель. Незабаром після цього пілот знову подивився на область і не виявив жодних слідів  якого-небудь корабля поряд з місцем.

Згідно з доповіддю, зпінення могло бути викликано об’єктом, який був «прихований» або «невидимий для людського ока». Звіт з’явився приблизно місяць тому, коли він був опублікований I-Team, слідчою групою новин в Лас-Вегасі, яка охоплює всі історії, від злочинності до місцевих подій. Досі неясно, чи документ є справжнім, але якщо так, це одне з найбільш переконливих доказів для сучасних НЛО.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh