Життя

Секрет щасливого шлюбу: поставте чоловіка на перше місце

Чоловік і дружина – це не сусіди по кімнаті, це партнери і коханці. Якщо виключно діти стають центром вашої Всесвіту… роль дружини відмирає.

Журналістка Джуліана Ранчич якось заявила, що секретом її щасливого шлюбу є те, що для неї на першому місці стоїть чоловік, а дитина – на іншому. Не можу з нею не погодитися. Але це твердження Ранчич викликало бурю обурення в інтернеті серед жінок, для яких діти – передусім. Вони пішли просто в атаку.

В одному з випусків передачі «Доброго ранку, Америка», дві жінки розповідали про те, що діти у них завжди на першому місці. А потім сміялися над тим, що чоловікам теж вдалося зайняти якесь місце в їхньому житті: «Якщо б попросили назвати список пріоритетів, я б сказала, що на першому місці стояти мої діти, на іншому – мої подруги, а чоловік лише на третьому місці. Але… не кажіть йому про це, тому що він про це не здогадується».

А потім вони почали істерично сміятися, як ніби це була дуже смішна жарт.

Насправді шлюб – це не жарт. Це та річ, над якою ми постійно працюємо, це предмет нашої гордості. Я хочу, щоб він тривав все життя, тому ставлюся до нього відповідно.

Б ‘ юся об заклад, що у чоловіків цих жінок пріоритети розташовані в такому порядку: спочатку діти, потім – друзі, а дружина… лише на третьому місці. Альо не говоріть їм про це, тому що вони цього не знають, бо дуже зайняті, і всю увагу зосереджують на дітях, подруг і самих себе.

Ще раз: шлюб – це не жарт. Догляд чоловіка на другий план у вашому житті є сумною подією.

Ми з моїм чоловіком Крісом разом уже 19 років. Наше життя присвячена ведення домашнього господарства, розвитку кар’єр кур’єри, вихованню трьох дітей і догляду за собакою. Як і у вас, у нас повно турбот. Як і ви, ми любимо наших трьох дітей.

Наш шлюб є основою для всього, що ми побудували разом. Це не жарт. Це та річ, над якою ми постійно працюємо, це предмет нашої гордості.

Я хочу, щоб він тривав до кінця мого життя, тому ставлюся до нього відповідно. Якщо ви візьмете паузу і подумаєте, то зрозумієте, що так і повинно бути. Вам потрібно поставити свій шлюб на перше місце.

Міцний шлюб – це найкраще, що ви можете дати своїм дітям. Вони відчувають себе в безпеці, вони відчувають себе коханими, коли бачать, що їхні батьки працюють в одній команді, докладають зусиль, виявляють повагу, прихильність і відносяться один до одного, як люблячі люди, навіть після стількох років спільного життя.

Якщо ви поставите свого чоловіка на перше місце, ваш шлюб буде тривати до кінця життя. Якщо ви хочете, щоб ваш шлюб тривав все життя, приділіть їй увагу прикладіть ті зусилля, яких він заслуговує.

Ваші діти будуть жити з вами всього два десятки років. Поставити свій шлюб на круїз-контроль на 20 років, в тій годину як ві сфокусируете свою увагу на дітях, – це все одне що заснути за кермом – і в того, і в цьому випадку вас буде чекати фатальний результат.

Коли діти покидають батьківський дім, ваш чоловік залишиться один. Якщо ви поставите його на останнє місце в списку своїх пріоритетів (і будете думати, що це смішно), він буде останнім дурнем, якщо вирішить залишитися з вами.

Чоловік і дружина – це не сусіди по кімнаті, це партнери і коханці. Якщо ваші діти стають центром вашої Всесвіту… роль дружини відмирає. З часом ви почнете відчувати себе таксистом, пакувальником обідів і контролером домашніх завдань.

Ви і ваш чоловік будете настільки зайняті, зосередившись на всьому, крім один одного, що ви поступово віддалитеся. Спочатку ви відчуваєте себе дуже зайнятими, а потім ви починаєте відчувати себе сусідами по кімнаті.

Ви звикаєте до цієї рутини, вважаючи, що це просто такий життєвий період. І ви маєте рацію, це справді життєвий період, який називається «початок кінця».

І вісь діти йдуть від вас – і ви вже не можете згадати, чому ви взагалі вирішили одружитися.

Якщо ви хочете правильно виховати своїх дітей, тоді не робіть їх центром свого Всесвіту. Інакше вони перетворяться на дорослих, які будуть думати, що весь світ крутиться навколо них.

Хіба ви не хочете, щоб ваші діти виросли і витворили шлюби з тімі, хто їх буде ставити на перше місце? Звичайно, ви про це мрієте! Тому ваша з чоловіком робота полягає в тому, щоб показати, як це виглядає насправді. Спочатку покажіть їм приклад на своєму власному шлюбі.

Поставити свій шлюб на перше місце насправді дуже легко. Все, що вам потрібно зробити, це знайті спосібі зробити так, щоб ваш чоловік відчував себе бажаним.

Згадайте, як ви звертаєтеся зі своєю собакою. Просто дотримуйтесь цієї філософії: ставитеся до вашого чоловіка, як до свого собаки, тільки краще: зустрічайте його після роботи у двері, показуйте, що завжди раді бачіті його, ходіть з ним кожен день на прогулянки, в нагороду за гарну поведінку кілька разів в день давайте йому що-небудь смачненьке, даруєте йому кожен день велику кількість ніжності і не тримайте на нього образи. Адже ви не карайте собаку повною відсутністю уваги протягом декількох тижнів за те, що вона один раз напаскудила в будинку… Так що не зліться на чоловіка за те, що він вам сказавши минулого тижня щось образливе.

Приносьте йому каву щоранку.

Як можна частіше обіймайте і тримайте за руки.

Посилайте йому протягом дня теплі смс (хоча б «постійно думаю про тебе, милий»).

Зробіть свою спальню зоною без дітей – поясніть своїм чадам, що це тільки «ваш простір».

Говоріть своєму чоловікові «Я люблю тебе» кожен день так, щоб це бачили і чули діти.

Складайте плани на наступний тиждень в неділю всією родиною, що дозволить полегшити ваші домашні турботи.

Ви і ваш чоловік повинні керувати своєю сім’я сім’єю, як ніби це команда, а ви її капітани. Моя подруга називає це «управління кораблем» – сім’я, немов бі знаходиться на одному круїзному лайнер, який ведуть ви і ваш чоловік.

Якщо подумати, то в цьому немає нічого складного. Чесно кажучи, все залежить від того, як ви розподіляєте свою увагу. Наше життя сповнене турбот. Технології пригнічують нас. Якщо ви йдете з головою в турботу про дітей, домашніх тварин, свою роботу, підтримання відносин зі своїми подругами і т. д. – то вам обов’язково потрібно в цих справах розставити пріоритети – ви не можете займатися всіма цими мовами одночасно.

Для початку поставте свого чоловіка на перше місце серед ваших пріоритетів, після чого ваше життя стане набагато простіше. Мої мама з татом у шлюбі вже 45 років. Досі пам пам’ятаю, що коли тато приходив додому, він спочатку обіймав маму, і собака починала вити, бо так сильно ревнувала.

Пам’ять пам’ятаю, що ми повинні були зачекати з вечерею до тих пір, поки батько не повернеться з роботи, як би пізно це станеться. Навіть у дитячі роки я розуміла, що ми чекаємо тата не тому, що мої батьки хочуть, щоб ми не стільки повечеряли разом усією родиною, а тому, що, в першу чергу, вони хочуть повечеряти один з одним.

Також пам’ять пам’ятаю, як тато щодня говорив мамі, що любить її і ніколи не забував цілувати її перед відходом на роботу. Вони на моїх очах змоделювали шлюб, про який я мріяла.

Я бажала бути найважливішою річчю в житті свого чоловіка і хотіла ставитися до нього так само. Ніколи не відчувала нестачі в любові, як раз навпаки – я була оточена нею. Знала, що мій батько любить мене, але розуміла, що більше всього на світі він любити маму. Саме так і повинно бути.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України