Життя

Хіба ти заслуговуєш бути з людиною, якій насправді наплювати на тебе?

Відносини – це вулиця з двостороннім рухом. Якщо вони потрібні тільки тобі, значить, у тебе немає ні єдиного шансу.

Хоча це трапляється з представниками обох статей, я можу говорити тільки від імені жінок. Чому дівчина продовжує чіплятися за хлопця, якщо він ясно дає їй зрозуміти, що їх відносини закінчені? Чому ми в таких ситуаціях намагаємося відшукати виправдання людині і продовжуємо сподіватися на його повернення? Чому ми ігноруємо наші інстинкти?

Ми знаємо відповіді на ці питання. Альо якщо вони не збігаються з тим, чого ми бажаємо, то ігноруємо їх, кажучи собі, що в силах змінити думку цього хлопця. Як ніби це зможе змінити те, що вже відбулося.

Ми віримо, що не можемо жити без цієї людини, коли насправді просто відчуваємо прихильність до нього. Легше сказати, що ми здатні відрізнити одне почуття від іншого, ніж зробити це. Ідея здається простою, але коли нашими діями керують тільки почуття, ми забуваємо мислити логічно.

Якщо ти комусь подобаєшся, значить, ти йому не подобаєшся. Чому ти хочеш бути з кимось, хто тебе не любити? Не дозволяй розчарування або страху самотності впливати на своє життя. Вона в тебе одна.

Якщо він не любити тебе, забудь про нього.

Не сумнівайся в собі. Не сиди в чотирьох стінах, задаючись питанням, чи варто йому написати чи ні, розбираючи в розумі кожне його слово і дія, яку він зробив по відношенню до тебе. До біса все це.

Якщо хочеш написати йому, то напиши. Якщо хочеш побачити його, то зроби зусилля, щоб зустрітися з ним. Може, він не відповість на повідомлення. Може, він не захоче зустрітися з тобою. Це нормально. Якщо це станеться, значить, ти йому не подобаєшся.

А якщо ти йому байдужа, у тебе немає причин сидіти і далі упиватися своїми стражданнями.

Звичайно, спочатку ти можеш відчути себе самотньою і розчарованою. Розумію, що це дуже неприємно. Але знаєш що? Якщо б він відчував до тебе інші почуття, ти б уже про це знала, повір мені.

Глибоко в душі ти знаєш відповідь. Прийми його і рухайся далі. Заради себе.

Відносини – це вулиця з двостороннім рухом. Якщо вони потрібні тільки тобі, значить, у тебе немає ні єдиного шансу. Відносини з іншою людиною – це завжди дуже складна штука. Але дай собі більше можливостей, адже ти не заслуговуєш посередніх відносин.

І що з того, що ця людина не з тобою? Тобі самій доводилося бувати на місці цього хлопця, не помічаючи того, хто відчував до тебе щиру симпатію. Адже так, правда? Чи було причиною цього відсутність фізичного потягу, невдале перше враження, вироблене на тобі, або невідповідний час знайомства – як би ті ні було, тобі ця людина не подобався. Тепер твоя черга відчути цю ситуацію. Це життя: ми обираємо, нас обирають…

Ти заслуговуєш людини, який стане твоїм партнером по життю. Заслуговуєш того, хто стане надійною опорою. Ти заслуговуєш людини, який стане одним. Щирим і чесним іншому, підтримує у всіх ситуаціях.

Ми всі заслуговуємо таких відносин, кожен з нас гідний цього.

Ми заслуговуємо бути чиїмось безумовним вибором. І якщо ти не його вибір, то чому ти хочеш бути з ним?

Забудь про нього. Тобі не потрібно намагатися переконати когось любити себе. Це працює зовсім не так. Тому не дозволяй собі бути поглиненою поганим почуттям розчарування.

Ти хочеш бути чиїмось першим вибором, і хочеш, щоб він став твоїм першим вибором. Так і буде. Просто не зараз…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України