Кожен мисливець рано чи пізно ставить собі запитання: “Як вибрати сейф для зброї?” Мабуть, ніхто не стане сперечатися про те, що мисливська рушниця це один із найважливіших елементів полювання. А сейф є найважливішим предметом для власника вогнепальної зброї. Крім того, щоб отримати дозвіл на зброю від МВС, співробітники поліції мають перевірити наявність та чи відповідає сейф для зброї законодавству України.
Починаючи з 2016 р. компанія Protection-S спеціалізується на продажу якісних сейфів українського виробництва. Нашим клієнтам пропонується продукція торгових марок Griffon, Hunter, MySafe за ціною заводу виробника. Доставка по Україні здійснюються перевізником Нова Пошта (при замовленні від 3000 грн – Безкоштовно). Ознайомитись з каталогом перейдіть за посиланням у відповідну категорію на сайті інтернет-магазину сейфів: https://pro-s.com.ua/. До всіх моделей, представлених у каталозі, прикріплено фото, є докладні описи технічних характеристик та відгуки клієнтів. Завдяки зручній та простій навігації можна легко підібрати оптимальний варіант, ґрунтуючись на своїх вимогах.
Види сейфів
Обладнання для зберігання зброї відрізняються за розміром. Від невеликих ящиків для травматичного пістолета до містких збройових шаф. Умовно всі шафи для зброї поділяються на 2 типи:
- Пістолетні сейфи – призначені для зберігання короткоствольної зброї та відрізняються невеликими габаритами.
- Сейфи для довгоствольної зброї – досить великі та підходять для зберігання карабінів, гвинтівок, рушниць.
Як вибрати сейф для зброї
Основні характеристики, на які потрібно звернути увагу при покупці:
- Розміри. Визначтеся з типом та кількістю зброї, яку збираєтесь зберігати. Вибирайте той сейф, в якому вам буде комфортно зберігати всю вашу зброю та боєприпаси до неї. Подумайте, можливо варто обрати сейф більшої місткості? Якщо ви плануєте розширити свій арсенал у майбутньому, це буде значно вигідніше, ніж придбання через певний час другого сейфу.
Важливо! Звертайте увагу на глибину конструкції, це важливо в випадку коли в арсеналі є гвинтівка чи карабін з встановленою оптикою.
- Товщина металу. Чим товщі стінки, тим він міцніший. Дешеві сейфи мають тонкі стінки, які допомагають лише дотриматися формальних юридичних вимог до зберігання зброї, від серйозної спроби злому вони не вбережуть. Якщо ж ви хочете мати стійкий до злому сейф зброї, то вам варто звернути увагу на моделі з товщиною стінок від 3 мм і вище.
- Тип замку. Якщо сейф розташовуватиметься вдома, то краще вибрати модель з електронним кодовим замком. Електронний замок – це найкращий захист.
- Ригельна система замикання. Ригелі – це металеві стрижні, які висуваються з дверей сейфа, закриваючи його. Ця система робить вкрай трудомістким його злом. Чим більше ригелів і чим вони товщі, тим краще. Ригелі не повинні бовтатися, але провертання по своїй осі унеможливлює їх спилювання. Краще коли двері замикаються ригелями з усіх боків.
- Зазор між дверима та корпусом. Чим менший цей зазор, тим складніше підчепити двері та зламати сейф для зброї. В конструкції сейфів для зброї Грифон, Хантер використовується антизламна система яка унеможливлює зачіп двері фомкою або іншим предметом.
- Розмір трейзера. Відповідно до вимог МВС України патрони мають зберігатися окремо від зброї. Для цих цілей у збройових сейфах передбачено відділення для патронів (трейзер), що замикається на ключ. Зверніть увагу чи достатнього розміру, щоб вмістити всі боєприпаси до вашої зброї.
- Можливість кріпити до стіни чи підлоги. У сейфа зброї повинні бути спеціальні отвори для його анкерного кріплення до стіни або підлоги. Таке кріплення значно ускладнює як сам злам сейфу, так і його викрадення разом з усім вмістом.
Відео огляд сейфів для зберігання зброї серії Griffon GL
Якщо Вам потрібна професійна консультація? Фахівці нашої компанії допоможуть обрати та купити сейф в Україні не виходячи з дому. Для замовлення чи отримання відповідей на всі питання стосовно покупки, зв’яжіться з нами по телефону 0932519999.