Новини

Можуть залишитись на вулиці: з якими проблемами зіткнулися українці за Великобританії

Українські біженці, які виїхали з країни, ризикують узимку залишитися без даху над головою. У Британії українських біженців підселили до родин. Але виявилося, що лише на півроку.

Про це пише The Guardian.

Понад 100 000 українців стали гостями британських сімей у рамках програми “Дома для України”, але у багатьох закінчується шестимісячний термін перебування, і їм нема куди йти.

 Могут остаться на улице: с какими проблемами столкнулись украинцы за границей

Очікується, що до Різдва у грудні близько 14 000 українців завершаться терміни перебування у будинках британців, і якщо вони не зможуть знайти іншого хоста чи приватного житла, вони залишаться без даху над головою.

За планом уряду, українці мають або орендувати власні будинки, або переселитися до інших родин. Але місцева влада, відповідальна за контроль над цією схемою, каже, що їм важко знайти людей, готових прийняти українських біженців.

Проблема в тому, що багато господарів вирішили відмовитись від повторного заселення українців у свої будинки. Місцева влада Лестершира виявила, що лише 10% людей, які висловили інтерес до прийому біженців навесні, готові допомогти у повторному прийомі українських біженців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України