Новини з Австрії

Себастіан Курц: нелегальні мігранти не пройдуть

Канцлер Себастьян Курц (ÖVP) звернувся із закликом про належний захист зовнішніх кордонів ЄС у зв’язку з нестабільною ситуацією з біженцями на турецько-грецькому кордоні. «Ситуація, подібна до 2015 року, ніколи не повинна повторитися. Наша мета полягає в тому, щоб належним чином захистити зовнішні кордони ЄС, зупинити там нелегальних мігрантів і не допустити їх проникнення всередину», — сказави Курц у своєму прес-релізі в суботу.

Австрія готова підтримати країни, що знаходяться на зовнішньому кордоні ЄС, додатковими співробітниками поліції, підкреслив міністр внутрішніх справ Нехаммер (ÖVP) у п’ятницю. «Ми перебуваємо в постійному контакті з нашими партнерами в ЄС і на західнобалканському  маршруті. Якщо захист зовнішніх кордонів ЄС виявиться вийшло, Австрія сама захистить свої межі», — сказавши Курц.

Туреччина заявила, що тисячі біженців вже перетнули кордон з ЄС. «Ми відкрили ворота у пятницю», — заявив Ердоган у Стамбулі. 18 000 біженців прибули до кордону ЄС, сказав він, а до суботи їх може стати до 30 000. Пакт про біженців з ЄС в 2016 році передбачав, що Туреччина перешкоджає в’їзду мігрантів в ЄС, а натомість Анкара отримувала фінансову підтримку. ЄС не стримав свої обіцянки, пояснив Ердоган, а Туреччина не може піклуватися про стількох біженців.

Напруга на турецько-грецькому кордоні почалося після того, як Туреччина оголосила, що більше не буде заважати біженцям, які бажають в’їхати в ЄС, перетнути кордон. Так Анкара відреагувала на загибель 33 турецької солдатів в результаті авіаударів в сирійській провінції Ідліб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh