Авторські статті

СБУ попередила теракти на магістральному газопроводі

  Співробітники служби безпеки України затримали у Сумах місцевого мешканця, який планував здійснити терористичні акти на об’єкті газової інфраструктури та у громадських місцях де збираються патріотично налаштовані сумчани.
За отриманою СБУ оперативною інформацією, уродженець Курської області РФ схвалював російську агресію проти України та вирішив “підтримати” її, дестабілізувавши ситуацію у мирних Сумах. Для цього він збирався здійснити терористичний акт на газотранспортній магістралі, а потім в одному з громадських місць обласного центру. За його злочинним задумом, вибуховий пристрій повинен був спрацювати під час масової патріотичної акції жителів міста.


Співробітники спецслужби затримали терориста у власному автомобілі поблизу Сумського лінійно-виробничого Управління магістральних газопроводів “Укртрансгаз”. Через цей об’єкт, який входить до переліку місць з підвищеною терористичною загрозою, здійснюється транзит російського газу до країн Євросоюзу.
Під час обшуку автомобіля правоохоронці вилучили саморобний вибуховий пристрій, який наразі вивчають експерти.
Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 258 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення можливих спільників затриманого терориста.
Прес-центр СБ України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України