Політика

Сазонов: підтримка Кравчука – сильний хід. Чекаємо, коли не тільки політичні, але й інші повії заявляти про підтримку кандидата

Вже стало доброю традицією виборчої кампанії в Україні – кандидатам у президенти заручатися підтримкою авторитетних і впливових людей. Тренд української політики – першим «схопити за руку» екс-президента Леоніда Кравчука. Судячи з інтерв’ю першого президента одному з українських видань у кого-то вже вийшло «схопити за цю саму руку». В інтерв’ю Кравчук заявив, тонко натякаючи на лідера партії «ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко, що хотів би бачити наступним президентом країни жінку.

Політолог, журналіст Кирило Сазонов побачив у такій підтримці ведмежу послугу для Юлії Володимирівни і привід посміятися. Секретар ЦК КПУ з ідеології, борець з католиками та уніатами, вчасно перефарбований Леонід Кравчук ліг під нового клієнта – агітує за Тимошенко. «Ти їх у двері, а вони у вікно. Навіть дуст не бере. Старий комуняка знає, де погодують», – написав блогер.

Він зазначає, що, дарма українці тільки сперечаються на тему – Тимошенко приймає допомогу від Медведчука або гребує? На думку політолога, така, як Тимошенко ніколи не погребує, Портновим і Кравчуком не гребує, так що ніяких питань. Сазонов зазначає, що підтримка Кравчука – це дійсно сильний хід. Тепер залишилося дочекатися, коли не тільки політичні, але й інші повії заявляти про підтримку кандидата.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України