Сазонов: підтримка Кравчука – сильний хід. Чекаємо, коли не тільки політичні, але й інші повії заявляти про підтримку кандидата

Вже стало доброю традицією виборчої кампанії в Україні – кандидатам у президенти заручатися підтримкою авторитетних і впливових людей. Тренд української політики – першим «схопити за руку» екс-президента Леоніда Кравчука. Судячи з інтерв’ю першого президента одному з українських видань у кого-то вже вийшло «схопити за цю саму руку». В інтерв’ю Кравчук заявив, тонко натякаючи на лідера партії «ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко, що хотів би бачити наступним президентом країни жінку.

Політолог, журналіст Кирило Сазонов побачив у такій підтримці ведмежу послугу для Юлії Володимирівни і привід посміятися. Секретар ЦК КПУ з ідеології, борець з католиками та уніатами, вчасно перефарбований Леонід Кравчук ліг під нового клієнта – агітує за Тимошенко. «Ти їх у двері, а вони у вікно. Навіть дуст не бере. Старий комуняка знає, де погодують», – написав блогер.

Він зазначає, що, дарма українці тільки сперечаються на тему – Тимошенко приймає допомогу від Медведчука або гребує? На думку політолога, така, як Тимошенко ніколи не погребує, Портновим і Кравчуком не гребує, так що ніяких питань. Сазонов зазначає, що підтримка Кравчука – це дійсно сильний хід. Тепер залишилося дочекатися, коли не тільки політичні, але й інші повії заявляти про підтримку кандидата.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh