Техно

Короткий шлях до Марса: Ілон Маск покурив травичку в прямому ефірі

Засновник компаній SpaceX і Tesla, а також приклад для наслідування, як сама креативна людина планети, засмутив консерваторів і порадував лібералів в прямому ефірі Joe Rogan Experience.

Ілон Маск, в бесіді з популярними телеведучим Джо Роганом, невимушено покрутив травичку в прямому ефірі, запивши «косячок» віскі. При цьому мільярдер винахідник глибокодумно зауважив, що варто засуджувати людей, що палять марихуану, якщо алкогольні напої дають подібний ефект. Кілька сторопілий Роган обережно поцікавився, чи не впливають його уподобання на рішення великих акціонерів.

Маск відповів, що він цілком законослухняний і партнери, а також інвестори знають про це. Дійсно, в Каліфорнії з початку цього року марихуана легалізована, як заспокійливий засіб при стресах, а вже дістати рецептик, для мільярдера Маска, проблемою не є. Користувачі соціальних мереж уїдливо помітили, що Ілон знайшов найкоротший шлях до Марса. Ймовірно, він для колонізації Червоної планети підбере відповідний екіпаж. До речі, раніше вже ходили чуйні про наркозалежності Маска.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України