Авторські статті

Якщо в РФ введуть воєнний стан, росіяни нічого не помітять – журналіст

У нашій країні котрий день поспіль обговорюють введення військового стану і ризики для громадянських прав і свобод, обговорюю можливе перенесення президентських виборів, обговорюють вже явний перенесення виборів в ВІДГ в 10 регіонах, що були заплановані на 23 грудня цього року. Це цілком логічно і правильно. Про це у своєму блозі пише політолог, журналіст Кирило Сазонов.

Він зазначає, що в Російській Федерації теж обговорюють введення воєнного стану в Україні та ризики для прав і свобод українців. Обговорюю цю новину дуже навіть активно, що теж логічно, не свої ж ризики їм обговорювати, не про свої ж проблеми говорити, скільки тієї Росії.

Сазонов зазначає, що для прикладу можна уявити собі – в РФ запровадили воєнний стан. Тобто, спецслужб читають листування, немає права на недоторканність житла, документи з собою завжди, силовик завідомо правий, немає свободи слова, немає неслухняних політичних партій, за фактом немає виборів. Висновок дуже простий: росіяни абсолютно нічого не помітять, тому що нічого не зміниться, так що, звичайно, цікавіше обговорювати Україну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.