Якщо в РФ введуть воєнний стан, росіяни нічого не помітять – журналіст

У нашій країні котрий день поспіль обговорюють введення військового стану і ризики для громадянських прав і свобод, обговорюю можливе перенесення президентських виборів, обговорюють вже явний перенесення виборів в ВІДГ в 10 регіонах, що були заплановані на 23 грудня цього року. Це цілком логічно і правильно. Про це у своєму блозі пише політолог, журналіст Кирило Сазонов.

Він зазначає, що в Російській Федерації теж обговорюють введення воєнного стану в Україні та ризики для прав і свобод українців. Обговорюю цю новину дуже навіть активно, що теж логічно, не свої ж ризики їм обговорювати, не про свої ж проблеми говорити, скільки тієї Росії.

Сазонов зазначає, що для прикладу можна уявити собі – в РФ запровадили воєнний стан. Тобто, спецслужб читають листування, немає права на недоторканність житла, документи з собою завжди, силовик завідомо правий, немає свободи слова, немає неслухняних політичних партій, за фактом немає виборів. Висновок дуже простий: росіяни абсолютно нічого не помітять, тому що нічого не зміниться, так що, звичайно, цікавіше обговорювати Україну.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh