Авторські статтіДуховне

Аваков попередив провокаторів міжрелігійних протистоянь щодо відповідальності за протизаконні дії

Позитивні рішення Константинополя про початок процедури надання Україні томосу про автокефалію УПЦ викликало масу критики з боку проросійських політиків в Україні. Їхні заяви про те, що ось-ось почнеться ворожнеча і протистояння, аж до рукоприкладства, змусили главу МВС Арсена Авакова виступити з публічною заявою.

Арсен Аваков закликав усіх тих, хто закликає опиратися і не погоджуватися з рішенням Вселенського патріарха припинити істерію і припинити провокувати суспільство. За словами Авакова, поліція гарантує забезпечити правопорядок на вулицях всіх регіонів України, але в той час, попереджує, що нікому поблажок не буде, відповідь буде блискавичним і самим жорстким, якщо провокатори почнуть вдаватися до різного роду порушень правопорядку та законів України.

Коментуючи позицію міністра МВС, політолог Кирило Сазонов зазначив, що тепер хочеться вірити, що деякі хлопці в Києво-Печерській Лаврі і деякі нардепи правильно зрозуміють це попередження. Тут всього-то треба вміти читати і розуміти прозорі натяки. Все дуже просто: «ведіть себе добре і не посилюйте».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.