Сазонов: з цими судами ми приречені

Популярний політолог Кирило Сазонов у своєму блозі пише про те, що останнім часом журналісти його досить часто просять прокоментувати судову реформу, ніж заганяють в глухій кут, тому що неможливо коментувати ті, чого немає.

Кирило Сазонов розповідає, від судової реформи фактично усунули парламент, уряд і профільних експертів. І займалася їй виключно адміністрація президента. Спокуса мати слухняні суди виявився занадто великою – ось і весь результат. Важливо згадати, що ще у 2012 році Арсеній Яценюк говорив, що цю хворобу можна вилікувати тільки повним перезавантаженням судів. На 100% кадрова заміна. Нещодавно про це заговорив Ляшко. Сьогодні про це каже прем’єр Гройсман. Тому що кожен, хто намагається проводити серйозні реформи, швидко розуміє, що з цими судами ми приречені.

Політолог зазначає, у нас сьогодні в 21 столітті будь-який бізнес можна відняти, саме дике рішення просто купити. Зрозуміло, що ніхто не буде інвестувати в Україну з такою реальністю. Так що ми або почистимо суди, або залишимося там, де й були.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh