Політолог: мажоритарники «Слуги народу» лише підтверджують, що ніяких «нових облич» у партії немає

Мажоритарники «Слуги народу» лише підтверджують, що ніяких «нових облич» у партії немає, це просто гасло для особливо наївних виборців – усі старі, класичні, глибоко вбудовані в систему і зі старим добрим системним світоглядом. При цьому без різниці, чи були вони в політиці, чи ще ні: вони все одне частки старої системи. Про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, взяти, приміром, 97-й округ, Бровари: довірена особа Зеленського на президентських виборах Микола Галушко, екс-міліціонер, власник охоронних фірм «Галід». Народився в РФ – в Челябінській області. На зустрічах чесно кожен раз зізнається, що «нічого не розуміє в цьому всьому» – в управлінні державою, в економіці, у створенні законів, в соціальній політиці, в чим-завгодно. Зате чудово розуміє, що «треба знизити податки для великого бізнесу». Ну, і в схемах спец: що «дах» винна забирати свою частку з шкірного.

За словами Голобуцького, Микола Галушко не соромиться цього. Він так чесно і видає це все на зустрічах з виборцями. Тому що впевнений, що і виборці такої ж думки і прекрасно зрозуміють «програму кандидата по понятіям». Ось таке «нове обличчя».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh