Авторські статті

Політолог: мажоритарники «Слуги народу» лише підтверджують, що ніяких «нових облич» у партії немає

Мажоритарники «Слуги народу» лише підтверджують, що ніяких «нових облич» у партії немає, це просто гасло для особливо наївних виборців – усі старі, класичні, глибоко вбудовані в систему і зі старим добрим системним світоглядом. При цьому без різниці, чи були вони в політиці, чи ще ні: вони все одне частки старої системи. Про це у своєму блозі пише політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, взяти, приміром, 97-й округ, Бровари: довірена особа Зеленського на президентських виборах Микола Галушко, екс-міліціонер, власник охоронних фірм «Галід». Народився в РФ – в Челябінській області. На зустрічах чесно кожен раз зізнається, що «нічого не розуміє в цьому всьому» – в управлінні державою, в економіці, у створенні законів, в соціальній політиці, в чим-завгодно. Зате чудово розуміє, що «треба знизити податки для великого бізнесу». Ну, і в схемах спец: що «дах» винна забирати свою частку з шкірного.

За словами Голобуцького, Микола Галушко не соромиться цього. Він так чесно і видає це все на зустрічах з виборцями. Тому що впевнений, що і виборці такої ж думки і прекрасно зрозуміють «програму кандидата по понятіям». Ось таке «нове обличчя».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України