Санкції “добивають” підприємства Росії

 Підприємства РФ переходять в режим сальдових збитків. Тобто сукупний збиток перевищив прибуток підприємств.

Нагадаємо, що за минулий, 2014-й рік, золото-валютні запаси Росії зменшилися на $ 160 млрд.

Так, згідно з даними Росстату, на січень 2015 33,8 тисячі організацій отримали прибуток у розмірі 1 трлн 629 500 000 000 рублів, але 19,1 тисяча організацій мали збиток на суму 1 трлн. 782,0 млрд., рублів, що в загальній складності призвело до загальних збитків на 152 500 000 000 рублів.

Тенденція, відверто кажучи. не дуже гарна і спостерігалося подібне сальдо в далекому 2008 році в самий розпал економічної кризи. Але, зараз у в світі економічна ситуація стабільна, що ж відбувається? Невже наслідок санкцій?

Як би там не було, а враховуючи те, що фінансовий результат збиткових організацій перевищив фінансовий результат прибуткових організацій вперше за багато років, можна сміливо заявляти про настання моменту тривалого сальдо в економіці Росії.

Не хотілося б нагнітати, але варто було б розуміти, що це розплата за Крим і війну на Донбасі, яка матиме далекосяжні наслідки у вигляді банкрутства приватних і держкомпаній, що тягнуть за собою безробіття. Адже в Калінінградській області вже б’ють тривогу, оскільки до 1 квітня 2016 в цьому регіоні без роботи залишиться кожен четвертий працездатний житель, повідомляє Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Падение цен на нефть похоронит россию, причем на этот рах Запад не станет ее спасать, а забьет последний гвоздь в крышку гроба…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh