Арешти чиновників вищого рангу – знак для всіх грати за павилами

Почалися публічні арешти вищих чинів. Вчорашній арешт глави МНС і його заступника – це тільки початок довгого шляху кропіткої й важкої роботи по залученню до відповідальності корупціонерів, здирників і казнокрадів. Ситуація з конфліктом Коломойського і Порошенко нарешті вирішилася, сторони змогли знайти компроміс. Це зовсім не означає, що перший отримає якісь додаткові преференції. Це означає те, що відтепер всі повинні грати за правилами. І олігархат повинен послужити прикладом. Ахметов, Пінчук, Фірташ, Коломойський та інші поступово втрачатимуть свої монополії в енергетиці, нафтогазовій та інших галузях промисловості.

Реформи на підході.

Не сумнівайтеся, що вони будуть проведені. Всі етапи їх проведення – від підготовки до прийняття – контролюються друзями з ЄС і США. Тому осічки або бойкот тут неможливий.

Так, стара система буде противиться до останнього. І не дивно, адже типовий чиновник, прокурор або суддя звик жити на «лівак», не докладаючи для цього особливих зусиль. А тепер їх змусять працювати, при цьому чесно, інакше – термін. Тому поки не буде прийнята остання реформа, говорити про успіхи буде рано.

Щодо ситуації з ДУК. Об’єктивно, ситуація не варта і виїденого яйця. Україна взяла на себе певні зобов’язання в Мінську 12 лютого. Одним з пунктів був вивід всіх незаконних збройних формувань. Немає різниці, що РФ і бойовики їх не виконують. На даний момент у ДУК немає ніякого офіційного статусу. Їм запропонували «легалізуватися» у лавах ЗСУ або НГУ. Поки відповіді від ДУК немає. При цьому, Д. Яроша призначили радником НГШ, тим самим давши можливість впливати на рішення керівництва ГШ і АТО. Подальший розвиток ситуації залежить тільки від позиції ДУК. У нинішньому статусі знаходиться в зоні проведення АТО їм не можна. Сподіваюся на тверезість всіх сторін у ситуації, що склалася.

Мінськ-2 призначений не для «зливу» територій, як про це люблять говорити і писати «всепропальщікі». Він призначений для всебічного тиску на РФ з метою примушення останньої до миру. У кожному разі, агресору недовго залишилося. Рік-два і все закінчиться. Не тільки війна у нас, але і поневолення російського народу. Адже без переформатування державного управління і системи влади в Росії нормалізація відносин із Заходом буде неможлива.

Новій, європейській України будуть необхідні хороші фахівці. І я зроблю все, щоб зробити свій внесок до побудови нової держави, громадянського суспільства і зміні цінностей.

Слава Україні!

Богдан Мірошніков, для Голос українською

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh