Авторські статтіТехно

Samsung спорудив майнінг-ферму зі старих смартфонів Galaxy S5

Компанія Samsung змогла спорудити майнінг-ферму з застосуванням сорока своїх застарілих смартфонів Galaxy S5. Даний проект став частиною реалізованої фірмою програми, що передбачає різні варіанти утилізації гаджетів, які втратили свою актуальність.

Групі фахівців Samsung вдалося домогтися розробки нового рішення для тих, хто займається видобутком криптовалют. Їх нова установка складається з сорока гаджетів Galaxy S5, які на сьогоднішній день втратили свою цінність. Винахід зроблено в рамках програми Samsung, спрямованої на пошук нових можливостей для подальшого використання застарілих продуктів.

Розробниками КНР створена для цього спеціальна ОС, «заточена» під майнінг. Південнокорейські фахівці стверджують, всього вісім смартфонів Samsung Galaxy S5 можуть працювати при набагато більшій енергетичної ефективності, ніж один сучасний «комп», що володіє середньою продуктивністю.

Не виключається, інженери зможуть і далі розкривати потенціал, відпрацьованих девайсів з тим, щоб вони змогли бути корисно використані далі.

Тим часом у Венесуелі розпочали, зважаючи на гіперінфляцію і нестачу доларової маси, активно майнити біткоїн. Кількість осіб, що займаються цим, вже перевищила 100 тисяч осіб. Не виключено, що нова розробка Samsung їх дуже зацікавить, оскільки обійдеться в кілька разів дешевше обладнання, що купується, як правило, з Китаю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.