Самий смертельний день у році: коли відбувається найбільше трагічних подій

Виявилося, осінь не найбільш депресивний годину року. Експерти назвали місяць, в якому відбувається велика кількість трагедій. За даними статистики січень – смертоносний і небезпечний.

Як це не дивно, але перший місяць року не продовжує святкову тенденцію грудня. Січень, можна назвати своєрідним початком робочого тижня. Цікаво те, що в першому місяці року є найдепресивніший день – третій понеділок.

Статистичний аналіз дозволяє зробити певний висновки, чому саме на календарне початок року випадають настільки трагічні події. На це впливають відразу кілька чинників: погодні умови, завершення ейфорії після свят, фізичне навантаження на організм. Також важливу роль грає те, що багато тяжкохворі люди «тримаються» до свят, щоб не засмучувати близьких і побути з ними в ці дні, але як відомо ефект самонавіювання може швидко пройти.

Але і для здорової людини новорічне застілля, алкогольні напої, святкова поспіх – досить серйозне випробування. Тому фахівці рекомендують не зловживати шкідливою їжею.

І не забувайте, що медики теж люди і воліють святкувати Новий рік і Різдво як всі. Тому в екстреному випадку, необхідна допомога може спізнитися.

Для об’єктивності досліджень вчені проаналізували ситуацію в державах Південної півкулі, так як вони святкують Святвечір влітку. І тенденція зберігається, кількість загиблих у цей період зростає більш ніж на 4%, а середній вік померлих зменшується на пару років.

Тому навіть за святковим столом не варто забувати про своє здоров’я. Не варто ігнорувати психологічні проблеми і депресію, краще поділитися своїми переживаннями з близькими або звернути до фахівця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh