Життя

Самий смертельний день у році: коли відбувається найбільше трагічних подій

Виявилося, осінь не найбільш депресивний годину року. Експерти назвали місяць, в якому відбувається велика кількість трагедій. За даними статистики січень – смертоносний і небезпечний.

Як це не дивно, але перший місяць року не продовжує святкову тенденцію грудня. Січень, можна назвати своєрідним початком робочого тижня. Цікаво те, що в першому місяці року є найдепресивніший день – третій понеділок.

Статистичний аналіз дозволяє зробити певний висновки, чому саме на календарне початок року випадають настільки трагічні події. На це впливають відразу кілька чинників: погодні умови, завершення ейфорії після свят, фізичне навантаження на організм. Також важливу роль грає те, що багато тяжкохворі люди «тримаються» до свят, щоб не засмучувати близьких і побути з ними в ці дні, але як відомо ефект самонавіювання може швидко пройти.

Але і для здорової людини новорічне застілля, алкогольні напої, святкова поспіх – досить серйозне випробування. Тому фахівці рекомендують не зловживати шкідливою їжею.

І не забувайте, що медики теж люди і воліють святкувати Новий рік і Різдво як всі. Тому в екстреному випадку, необхідна допомога може спізнитися.

Для об’єктивності досліджень вчені проаналізували ситуацію в державах Південної півкулі, так як вони святкують Святвечір влітку. І тенденція зберігається, кількість загиблих у цей період зростає більш ніж на 4%, а середній вік померлих зменшується на пару років.

Тому навіть за святковим столом не варто забувати про своє здоров’я. Не варто ігнорувати психологічні проблеми і депресію, краще поділитися своїми переживаннями з близькими або звернути до фахівця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України