Андрій Данилко зі сльозами на очах залишив шоу «Х-фактор»: що сталося з артистом?

23 листопада в прямому ефірі популярний український артист Андрій Данилко несподівано покинувши суддівський склад ювілейного 10 сезону шоу «Х-фактор». Він заявив, що прийняв рішення про вихід з проекту.

Поки його колеги жартували, по Андрію Данилка було видно, що він нервував і думав про інше, відчував себе не в своїй тарілці. Він довго вирішувалось і збирався з силами, а потім все ж таки ошелешив усіх прийнятим рішенням.

Данилко зазначив, що не відчуває в собі сил проводить прослуховування категорії і вибирати когось для участі в проекті. Артист також повідав, що знаходиться в такому стані, коли навіть не в силах змінити чорне вбрання на щось інше.

Ця заява була шоком для всіх учасників шоу, суддів, провідною і особливо телеглядачів. Данилко повинний був стати наставником музичних колективів в категорії «Групи». Судячи з усього, це рішення далося артистові нелегко. Коду він повідомляв про своє рішення, в його очах стояли сльози.

Шанувальники припустили, що у Данилка депресія або ж його відхід з шоу може бути пов’язаність язаний з його станом здоров’я.

Тепер у шоу «Х-фактор» постало питання про те, хто замінить Данилко на посту наставника категорії «Групи». Втім, колективи-учасники сподіваються, що Андрій передумає і повернеться в проект.

Нагадаємо, нещодавно у Андрея Данилко була блокада серця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh