Новини

Андрій Данилко зі сльозами на очах залишив шоу «Х-фактор»: що сталося з артистом?

23 листопада в прямому ефірі популярний український артист Андрій Данилко несподівано покинувши суддівський склад ювілейного 10 сезону шоу «Х-фактор». Він заявив, що прийняв рішення про вихід з проекту.

Поки його колеги жартували, по Андрію Данилка було видно, що він нервував і думав про інше, відчував себе не в своїй тарілці. Він довго вирішувалось і збирався з силами, а потім все ж таки ошелешив усіх прийнятим рішенням.

Данилко зазначив, що не відчуває в собі сил проводить прослуховування категорії і вибирати когось для участі в проекті. Артист також повідав, що знаходиться в такому стані, коли навіть не в силах змінити чорне вбрання на щось інше.

Ця заява була шоком для всіх учасників шоу, суддів, провідною і особливо телеглядачів. Данилко повинний був стати наставником музичних колективів в категорії «Групи». Судячи з усього, це рішення далося артистові нелегко. Коду він повідомляв про своє рішення, в його очах стояли сльози.

Шанувальники припустили, що у Данилка депресія або ж його відхід з шоу може бути пов’язаність язаний з його станом здоров’я.

Тепер у шоу «Х-фактор» постало питання про те, хто замінить Данилко на посту наставника категорії «Групи». Втім, колективи-учасники сподіваються, що Андрій передумає і повернеться в проект.

Нагадаємо, нещодавно у Андрея Данилко була блокада серця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України