Авторські статтіТехно

Вчені підозрюють людство у неземному походженні

Останні дослідження космічних уламків, що впали в різних частинах нашої планети, доводять, що життя на нашу планету могли занести вірус з космосу.

Ідею про панспермії – гіпотеза, згідно з якою життя на Землі з’явилося завдяки впавши з космосу метеоритів з «зародками життя», підтримують все більше вчених по всьому світу. Серед них і самі видатні дослідники сучасності астрофізик Цубас Фукуэ і палеонтолог, академік Олексій Розанов.

Справа в тому, що міжзоряний речовина наповнене не тільки воднем і гелієм, ні молекулами вуглецю, кисню та азоту. Цього цілком достатня для формування органічних сполук. А нещодавно вчені виявили на уламках метеоритів молекули в процесі поділу. Це доводити, що життя в космосі є. А значить будь-яке космічне тіло, що впало на Землю, могло покласти початок органічного життя.

Сами вы пришельцы: Ученые подозревают человечество во внеземном происхождении

Вчені підозрюють людство у неземне походження ще й того, що змогли більше дізнатися про планетах в центральній частині сузір’я Оріона, яке віддалене від Землі на 1,5 тисячі світлових років.

Астрономам вдалося виявити ділянку з особливим ультрафіолетовим випромінюванням, який впливає на амінокислоти незвичайним чином – молекули закручуються виключно вліво, точно так само, як у організмів на Землі. Але чому так відбувається з земними організмами – досі залишається загадкою, оскільки при нормальному хімічному процесі вчені завжди отримують однакову кількість «правих» і «лівих» спіралей.

Також вчені встановили, що саме таке особливе ультрафіолетове випромінювання, як в зоні сузір’я Оріона, має властивість кругової поляризації, яка знищує «праві» амінокислоти і залишає «ліві». Таким чином, версія про те, що життя на Землі виникло з космосу, зараз виглядає більш правдоподібно, ніж традиційна.

Сами вы пришельцы: Ученые подозревают человечество во внеземном происхождении

Ще одним прабатьком людства може бути Марс. Кілька сотень років тому ця планета була схожа на Землю. Життя на ній припинилася після зіткнення з величезним астероїдом, який віддалив її від Сонця на «неживе» відстань і Марс просто замерз. Але ось уламки вибуху після зіткнення потрапили на Землю, і в них вчені розглянули не просто клітини, а клітини в процесі поділу. Так що з великою часткою ймовірності можна укласти, жартують дослідники, що коли земляни все-таки знайдуть братів по розуму і привітають прибульців, а у відповідь вони можуть почути: «Самі ви прибульці».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

 1. Я наводжу докази, що Всесвіт створено, та управляється за допомогою математики, геометрії, та музики через ефір, запрограмований відношенням квантових чисел (1,2,14,137), формулами фігур, числом П , чим забезпечується народження матерії, процес взаємодії ефіру з атомом, як безперервний процес еволюції атома, молекули і, в кінцевому підсумку, еволюції хімічних елементів (речовин) і як джерело енергії для існування і життєдіяльності атома, розвиток (обертання), існування і загибель галактик, народження, обертання, і існування і загибель Сонця (зірок), обертання планет навколо Сонця. Надається формула гравітаційного екрану (гравітаційної тіні). Вивчення, та розуміння наших робіт, також дає можливість будувати літальні апарати нового типу, які винесуть в космос тисячотонні вантажі при використанні енергії ефіру мінімальної ваги. І як не дивно найоптимальніша форма літального апарату, це так звана «літаюча тарілка».

  “Тільки зі смертю догми починається наука” Галілео Галілей.
  Чекаю на належну критику фахівців. Прошу розповсюдити.
  Член-кореспондент Української академії наук, пенсіонер,
  з стародавнього роду дворян княжого походження (сайт: ROD NICEWICZ)
  Жовновський В.Т.

 2. До уваги студентів, наукових діячів, вчених!!!
  В Збірнику наукових матеріалів ХXV Міжнародної інтернет-конференції
  «НАУКОВІ ПІДСУМКИ 2018 РОКУ» 17 грудня 2018 р. опубліковано мої перші наукові статті: «Азбука ефіру – енергетично-матеріально-хронологічно-інформаційної субстанції, носія законів розвитку та збереження Всесвіту», моя робота разом з книгою О.О. Селіна. “Космическая середа с позиций новой физики эфира.» [ Днепр ПП «Моноліт» 2007 р.] дає розуміння як змінити енергетику планети, раз і на завжди зруйнувати фундамент монополії, та влади олігархів на енергетичну залежність від нафти, газу, урану, вугілля. Обертальний рух не підпорядковується недоказаним законам Ньютона, необхідно змінити стереотип свого мислення, щоб людство перейшло на використання енергії ефіру сильнішої за ядерну в мільйон раз, і дешевше нинішньої в сотні разів. Щоб примиритися з природою, та забезпечити гармонійне життя цивілізації.

 3. Вже заїздили, цю теорію еволюції. Не тратьте грошей, і не дуріть людей. Надоїло. Могли занести, і занесли, але вже готову людину. А віруси дійсно можуть попадати, і на астероїдах, і з вічної мерзлоти, і з надр Землі. А вірус РНК керує нашим розумом. Без нього ми тварини, і скоро його можуть вилікувати. Найбільше покарання Богом людини, це позбавлення її розуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.