Авторські статтіТехно

Вчені підозрюють людство у неземному походженні

Останні дослідження космічних уламків, що впали в різних частинах нашої планети, доводять, що життя на нашу планету могли занести вірус з космосу.

Ідею про панспермії – гіпотеза, згідно з якою життя на Землі з’явилося завдяки впавши з космосу метеоритів з «зародками життя», підтримують все більше вчених по всьому світу. Серед них і самі видатні дослідники сучасності астрофізик Цубас Фукуэ і палеонтолог, академік Олексій Розанов.

Справа в тому, що міжзоряний речовина наповнене не тільки воднем і гелієм, ні молекулами вуглецю, кисню та азоту. Цього цілком достатня для формування органічних сполук. А нещодавно вчені виявили на уламках метеоритів молекули в процесі поділу. Це доводити, що життя в космосі є. А значить будь-яке космічне тіло, що впало на Землю, могло покласти початок органічного життя.

Сами вы пришельцы: Ученые подозревают человечество во внеземном происхождении

Вчені підозрюють людство у неземне походження ще й того, що змогли більше дізнатися про планетах в центральній частині сузір’я Оріона, яке віддалене від Землі на 1,5 тисячі світлових років.

Астрономам вдалося виявити ділянку з особливим ультрафіолетовим випромінюванням, який впливає на амінокислоти незвичайним чином – молекули закручуються виключно вліво, точно так само, як у організмів на Землі. Але чому так відбувається з земними організмами – досі залишається загадкою, оскільки при нормальному хімічному процесі вчені завжди отримують однакову кількість «правих» і «лівих» спіралей.

Також вчені встановили, що саме таке особливе ультрафіолетове випромінювання, як в зоні сузір’я Оріона, має властивість кругової поляризації, яка знищує «праві» амінокислоти і залишає «ліві». Таким чином, версія про те, що життя на Землі виникло з космосу, зараз виглядає більш правдоподібно, ніж традиційна.

Сами вы пришельцы: Ученые подозревают человечество во внеземном происхождении

Ще одним прабатьком людства може бути Марс. Кілька сотень років тому ця планета була схожа на Землю. Життя на ній припинилася після зіткнення з величезним астероїдом, який віддалив її від Сонця на «неживе» відстань і Марс просто замерз. Але ось уламки вибуху після зіткнення потрапили на Землю, і в них вчені розглянули не просто клітини, а клітини в процесі поділу. Так що з великою часткою ймовірності можна укласти, жартують дослідники, що коли земляни все-таки знайдуть братів по розуму і привітають прибульців, а у відповідь вони можуть почути: «Самі ви прибульці».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України