Духовне

Папа: поширення правди про Ісуса вчиняє людину вільною

Святіший Отець зустрівся із викладачами, персоналом, студентами та випускниками Католицького Інституту Журналістики в Німеччині, подякувавши їм за 50 років праці в церковних та світських медіа, несучи правду й Христа людям.

«Ви не просто виконуєте роботу, але сповнюєте завдання та зобов’язання. Проте, наскільки легко піддатись загальній думці, поразництву та песимізму, що паралізує та засліплює», – промовив Папа Франциск, приймаючи в Апостольському палаці у Ватикані в п’ятницю, 9 листопада 2018 року, викладачів, працівників, студентів та колишніх студентів Католицького Інституту Журналістики в Німеччині.

50 років служіння

Подякувавши за слова привітання, Глава Католицької Церкви пригадав, що 50 років тому, незабаром після ІІ Ватиканського Собору, було засновано цю школу журналістики в Німеччині з наміром, щоб вишколювати та заопікуватись людьми, які працюють в засобах масової інформації. «Від того часу ваш інститут формує кваліфікованих журналістів, які трудяться як християни у суспільстві», – мовив Папа, додавши, що Німеччина може гордитись тим, що сьогодні є багато дипломованих спеціалістів, які закінчили ваш вуз та працюють журналістами в світських та церковних медіа.

Позитивне налаштування до людини та професійна етика

Вселенський Архиєрей зазначив, що випускники вищезгаданого інституту відзначаються серед інших журналістів своїм позитивним налаштуванням до людської особи та своєю професійною етикою. Папа закликав просити в Бога відвертості, що походить від Святого Духа та допомагає нам поширювати правду про Ісуса, що вчиняє людину вільною. Слід подолати мури смутку та не піддаватись, допомагаючи людям відкривати очі та вуха, а понад усе – серця.

На завершення зустрічі святіший Отець подякував присутнім за те, що як журналісти вони спрямовують свій погляд на осіб та називають несправедливістю те, що нею є; подякував за те, що вони говорять про добрі речі, за те, що ставлять людину у центрі. «Дякую, – мовив Папа, – що вашим християнським стилем ви берете участь у праці Церкви. Бажаю вам і надалі бути журналістами від людей і для людей».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України