Необычные музыкальные инструменты

Самі незвичайні музичні інструменти в світі

Скільки існує в світі різновидів музичних інструментів? Самих звичайних, звичних і знайомих більшості – можливо, два-три десятка. Гітари, скрипки, фортепіано, губні гармошки, барабани …

Але крім них в світі є і маса цікавих і вельми незвичайних інструментів, про які й піде мова нижче.

Музична екзотика – не така вже й рідкість. Деякі досить рідкісні в використанні музичні інструменти можливо просто знайти в музичних салонах. Наприклад, брендові псалтерії і дульцімери можна купити в інтернет-магазині Музлайн – мало хто, крім професіоналів, чув їх назву і знає як вони виглядають, а між тим, це старовинні і вельми поширені в минулому родичі арф, що володіють ніжним тихим звучанням.

Куди більш незвичайний музичний інструмент-бренд – терменвокс. Дітище Льва Термена, винайдений ним в 1928 році, сьогодні вважається голосом ХХ століття. Голос цей, відверто кажучи, одночасно заворожує і навіває жах – протяжний, вібруючий, ні на що не схожий. До слова, в тому ж році Моріс Мартено створив “Хвилі Мартено” – інструмент, який за звучанням можна порівняти з терменвоксом, але він використовує інший принцип роботи і звуковидобування. Почути його можна в деяких треках групи Radiohead.

Такий ж, як і терменвокс, дитя ХХ століття – аналоговий модульний синтезатор. Точніше про нього варто говорити у множині – модульні синтезатори – це пристрої, які шляхом перетворення електричного сигналу створюють звукові хвилі і музикант в режимі реального часу може управляти їх параметрами.

Список незвичайних музичних інструментів може бути нескінченним – в нього автоматично потрапляють всі етнічні струнні, духові та ударні, на яких грають у віддалених куточках планети, а також сучасні винаходи, які так добре характеризують нашу неймовірну епоху.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh