Інженери з Самари отримали патент на отримання води з повітря

Інженери Самарського університету взяли патент на установку споруд, які дають можливість отримувати воду з повітря в найбільш посушливих ділянках. Розробниками є співробітники кафедри теплотехніки та теплових двигунів.

За добу може бути вироблено близько 1 кубометра холодної води. Матеріал установки пластмаса, висота досягає 6-10 м. професоркафедри і один з винахідників Володимир Бірюк зазначає, що вода, що видобувається з атмосфери, має найнижчі витрати. Самарським компаніям не вистачає інженерів, що послужило приводом для створення ярмарки вакансій. Там відбулося тестування на професійно значущі якості різних спеціальностей. Також самарських школярів навчатимуть програмування в «IT-кубі». Буде створена оснащена майданчик для реалізації проектів, досліджень і програмування. Орієнтовно планується розмістити його в 98 будинку на вулиці Фрунзе. З лекціями виступатимуть викладачі Самарського університету та ін. У будівлі буде шість приміщень, які розіб’є ють за напрямами навчання.

9 листопада Самарська бібліотека запрошує городян на вечір «Літературна Японія». Захід буде оформлено в стилі Бунка-но хі. Фахівці розкажуть про витоки японської культури, історії створення поетичної і прозової японської культури.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Компанія Blue Origin сьогодні провела тести повернення ступенів ракети. Відео

Поки весь світ стежить за запусками Ілона Маска, інший техномільярдер і найбагатша людина на Землі ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh