Інженери з Самари отримали патент на отримання води з повітря

Інженери Самарського університету взяли патент на установку споруд, які дають можливість отримувати воду з повітря в найбільш посушливих ділянках. Розробниками є співробітники кафедри теплотехніки та теплових двигунів.

За добу може бути вироблено близько 1 кубометра холодної води. Матеріал установки пластмаса, висота досягає 6-10 м. професоркафедри і один з винахідників Володимир Бірюк зазначає, що вода, що видобувається з атмосфери, має найнижчі витрати. Самарським компаніям не вистачає інженерів, що послужило приводом для створення ярмарки вакансій. Там відбулося тестування на професійно значущі якості різних спеціальностей. Також самарських школярів навчатимуть програмування в «IT-кубі». Буде створена оснащена майданчик для реалізації проектів, досліджень і програмування. Орієнтовно планується розмістити його в 98 будинку на вулиці Фрунзе. З лекціями виступатимуть викладачі Самарського університету та ін. У будівлі буде шість приміщень, які розіб’є ють за напрямами навчання.

9 листопада Самарська бібліотека запрошує городян на вечір «Літературна Японія». Захід буде оформлено в стилі Бунка-но хі. Фахівці розкажуть про витоки японської культури, історії створення поетичної і прозової японської культури.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh