Авторські статті

Садовому доведеться взяти на себе відповідальність за своїх нардепів, – Вовнянко

Семен Семенченко виявився недалекою людиною. Мабуть, він не зрозумів, що це всередині України у нардепів – недоторканність. Це всередині України вони можуть збирати акції протесту проти дій чинної української влади. Це всередині України вони ніби нічого не порушують, оскільки вони висловлюють свою політичну думку і програму. Семен Семенченко, який з застосуванням вогнепальної зброї збирався влаштовувати безлади і провокації в Грузії – це зовсім інший епізод. Мова йде про вчинок на території іншої держави, суверенітет якої треба шанувати так само, як ми хочемо, щоб поважали наш суверенітет. На території якого не можна нашим громадянам зберігати в номерах зброю і тім більше – його купувати. Про це у своєму блозі пише український блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, що це в Україні можна просторікувати про «руку Кремля» і «зрадників Москви» в уряді інших країн. На території тих країн їх влада – нелегітимна. І тамтешні закони чинні. І нехтування ними – злочин. В тому числі – для нардепів. Якщо наш виборець голосує за партії, які так нехтують міжнародним правом і дозволяють собі таке в інших країнах – що тоді казати про Україну взагалі? Тепер оперувати європейські і російські вороги України будуть тим, що затриманий в Грузії з цієї гоп-компанії грузинського громадянин Лука Чхетія вже був затриманий українським МЗС за протиправні дії і був випущений на поруки нардепів від партії «Самопоміч» Єгора Соболєва та Насіння Семенченко.

Дмитро Вовнянко зазначає, що з’являється питання до політсили, до якої належать обидва нардепа. Яка реакція на подію буде? Партія висловить хоч якесь відношення до вчинків своїх депутатів? «Самопоміч» у нас дуже добрі просторікує про злочинної влади. А про злочинні дії свого нардепа розповісти не хочеться?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.