Авторські статтіДуховне

Різдво у Ватикані: піщаний вертеп і ялинка з півночі Італії

З північно-східної частини Італії прибудуть різдвяні символи, які прикрашатимуть площу Святого Петра від 7 грудня до 13 січня

Єзоло, місто на березі Адріатичного моря, розташоване поблизу Венеції, та дієцезія Конкордія-Порденоне із сусіднього регіону є дарувальниками різдвяних символів, які вже через кілька тижнів прикрашатимуть площу Святого Петра у Ватикані.

Піщаний вертеп

Незвичайний різдвяний вертеп цього разу буде зроблений з піску. Він матиме форму барельєфу довжиною 16 метрів та висотою 5 метрів, що займатиме площу 25 квадратних метрів та буде виконаний згідно з давньою єзольською технікою піщаних скульптур. Для його спорудження, що розпочнеться 12 листопада, буде використано 2000 тон піску.

Молитва на кожен день – які молитви нам допоможуть у духовному розвитку про це прочитайте у нашій статті

Ялинка з Доломітів

Головна ялинка до Ватикану прибуде з Доломітових Альп. Дерево, висотою приблизно 21 метр, окружність крони якого в нижній частині сягає 10 метрів, є дарунком дієцезії Конкордія-Порденоне, розташованої в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія на північному сході Італії.

Енергозберігаючі технології

Про прикраси та освітлення подбає Дирекція з технічних питань Губернаторства Держави-міста Ватикану в співпраці з виробником електроламп «Osram», що забезпечить систему освітлення останнього покоління з високою світловіддачою та зменшеним споживанням електроенергії. Урочисте засвічення ялинки та інавгурація вертепу відбудуться 7 грудня, а стоятимуть вони на площі Святого Петра до 13 січня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.