Різдво у Ватикані: піщаний вертеп і ялинка з півночі Італії

З північно-східної частини Італії прибудуть різдвяні символи, які прикрашатимуть площу Святого Петра від 7 грудня до 13 січня

Єзоло, місто на березі Адріатичного моря, розташоване поблизу Венеції, та дієцезія Конкордія-Порденоне із сусіднього регіону є дарувальниками різдвяних символів, які вже через кілька тижнів прикрашатимуть площу Святого Петра у Ватикані.

Піщаний вертеп

Незвичайний різдвяний вертеп цього разу буде зроблений з піску. Він матиме форму барельєфу довжиною 16 метрів та висотою 5 метрів, що займатиме площу 25 квадратних метрів та буде виконаний згідно з давньою єзольською технікою піщаних скульптур. Для його спорудження, що розпочнеться 12 листопада, буде використано 2000 тон піску.

Молитва на кожен день – які молитви нам допоможуть у духовному розвитку про це прочитайте у нашій статті

Ялинка з Доломітів

Головна ялинка до Ватикану прибуде з Доломітових Альп. Дерево, висотою приблизно 21 метр, окружність крони якого в нижній частині сягає 10 метрів, є дарунком дієцезії Конкордія-Порденоне, розташованої в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія на північному сході Італії.

Енергозберігаючі технології

Про прикраси та освітлення подбає Дирекція з технічних питань Губернаторства Держави-міста Ватикану в співпраці з виробником електроламп «Osram», що забезпечить систему освітлення останнього покоління з високою світловіддачою та зменшеним споживанням електроенергії. Урочисте засвічення ялинки та інавгурація вертепу відбудуться 7 грудня, а стоятимуть вони на площі Святого Петра до 13 січня.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh