Авторські статті

Садовий про зливи у Львові: вода пішла, залишилися болота

Мер Львова Андрій Садовий розповів про те, що увечері у пятницю, 17 серпня, на місто обрушилася сильна злива, яка привела до практично повної паралізації руху транспорту по вулицях, але вже через кілька годин рух вдалося відновити. Про це львівський мер написав на своїй сторінці в Facebook.

«Тепер усі проїзні дороги, крім деяких міжквартальних, де впало кілька дерев. В основному, вода вже зійшла, але утворилися болота, які доведеться прибирати окремо», – зазначив міський голова. За його словами, всі наслідки негоди будуть усунені. «Спасибі державній службі з питань надзвичайних ситуацій за оперативну допомогу Львову, а також усім, хто зробив все, що міг», – підкреслив Садовий. Нагадаємо, що пятницю ввечері, 17 серпня, на Львів обрушилися злива та гроза.

Злива тривала близько півгодини, але за цей час вона затопила практично всі вулиці. На деяких дорогах машини повністю пішли під воду. Більше того, рух було паралізовано: більшість автомобілів навіть відносило течією. Крім того, із-за сильного дощу було зупинено рух електротранспорту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України