Авторські статті

Крилата ракета одне з найвагоміших досягнень ЗСУ, – блогер

Ще свіжі в пам’яті спогади про те, скільки сарказму і знущань звучало з приводу «успіхів» росіян, коли вони наприкінці двотисячних почали відроджувати свій ВПК. Кадри, технології, виробничі ланцюжки – все давно втрачено, обладнання безнадійно застаріло, частина – розкрадено або розпродано. Нових розробок немає і взятися нізвідки. Про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

За його словами, в Україні становище це тривало ще довше, а розруха була ще більш безнадійною, так і легких нафтогазових трильйонів у нас не було і немає, а ось пристойна військова продукція за кілька років з’явилася. І по всьому крилата ракета – це один із топ-досягнення військової думки по сьогоднійшній день. І дуже мало країн у світі здатні виробляти такий продукт.

Карл Волох відзначає, що треба, нарешті, сказати добре слово про тих, хто зробив це можливим. Схоже, вони того варті. Зазначимо, що вчора відбувся черговий швидкий запуск крилатої ракети українського виробництва. Ці ракети можуть з легкістю зруйнувати стратегічні мости і поромні переправи противника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України