винищувач SAAB Gripen

Saab пропонує «ідеальний літак для збройних сил Австрії»

Шведська група Saab почала просування своїх винищувачів в Австрії

Оскільки австрійські збройні сили стикаються з можливим новим придбанням надзвукових літаків, шведи, які десятиліттями працювали з Австрією в області військової авіації, хочуть ризикнути і знову пропонують Gripen.

За заявою компанії, він відповідає «всім вимогам австрійських ВВС при кращому співвідношенні ціни і якості». В ході бесіди з APA Пер Альрікссон, керівник відділу продажів Saab і колишній пілот Draken і Gripen, похвалив шведських літаки як особливо рентабельні і ефективні.

«З Gripen навчання і операції виконуються цілодобово в будь-яких погодних умовах». Час на заправку і озброєння літака – всього десять хвилин. Gripen відрізняється мінімальною логістичної площею і може експлуатуватися в мирний час і під час конфлікту наземної командою з трьох-п’яти солдатів. Шведський літак, який на відміну від Eurofighter має тільки один двигун і тому особливо економічний. При цьому у нього є сучасний радар, надзвукова швидкість, всепогодні системи озброєння, система самозахисту і можливість нічних польотів.

Saab стверджує, що інвестиції в інфраструктуру для модернізації та адаптації баз в Цельтвег і Хершінгу будуть мінімальними. У свою чергу, перехід з Eurofighter на Gripen з першого дня буде «більш рентабельним».

Компоненти відповіді на RFI в 2017 році включали технічне обслуговування, гнучку бізнес-модель і готовність до роботи протягом 24 місяців з моменту підписання контракту. Saab не може надати точну інформацію про можливе фінансування, тому що після негативного досвіду покупки Eurofighter Австрія хоче обробляти будь-які закупівлі без брокерських комісій в якості міжурядового бізнесу (G2G). Типовий бізнес G2G матиме ту перевагу, що він буде включати повне рішення з літаками, обладнанням, запасними частинами і навчанням, включаючи підтримку з моменту першої поставки. Фіксовані операційні витрати також будуть узгоджені на весь термін дії контракту.

Така угода також може забезпечити гнучке бізнес-рішення і синергію по економії коштів за рахунок об’єднання запасних частин з іншими країнами, що літають на Gripen. Це, крім Швеції, Чехія, Угорщина, Таїланд і ПАР.

За матеріалами: https://kurier.at/
Фото: APA / ERWIN SCHERIAU

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh