Новини з Австрії

Молодіжні банди іммігрантів з Сирії та Іраку влаштували масову бійку у Відні

Щонайменше семеро іммігрантів з Сирії та Іраку брали участь у вуличній битві в Фаворітені

Всього через кілька днів після шокуючого відео з Reumannplatz, на якому п’ять «ніндзя» в костюмах Adidas з міграційними корінням оточують людину в білому фургоні, витягують його і жорстоко б’ють, пізно ввечері в суботу поліція була змушена виїхати із-за масової бійки в районі Відень -Фаворітен

Як підтвердив представник поліції Маркус Діттріх, жителі Фаворітенштрассе в районі Колумбусплац подзвонили в поліцію, тому що на вулиці було чути гучні крики і кілька пострілів. Дві групи молодих людей, імовірно, домовилися про бійку в неділю ввечері в Відень-Фаворітен. Коли співробітники близько 22:50 прибули в складі великого контингенту, були заарештовані двоє сирійців і троє іракців (17 і 19 осіб відповідно), які кинули ніж і мачете під машину при спробі до втечі.

Незабаром після цього слідчі отримали сигнал, що двоє сирійців (20 і 23) з ножовими пораненнями в груди і спині з’явилися в лікарню для лікування. Всі залучені в розслідування чоловіки (які живуть в різних центрах притулку в Відні) були залишені на волі. Вважається, що в бійці були замішані й інші прохачі притулку – по крайній мірі, один з (шоковим) пістолетом, який ще не був вилучений. Ті, хто взагалі давали свідчення поліції, заявили, що домовилися про спільний біг, що чи не здається особливо правдоподібним, враховуючи відсутність спортивного одягу.

На думку представника віце-президента з безпеки Карла Марер, недавні інциденти, пов’язані з діями, є «сумним свідченням невдалої інтеграції» уряду Відня. «Люди відчувають себе незахищеними і чужими в своєму місті».

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: Symbolbild / TZOE / Pauty Michele

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України