Війна РФ проти України

Розстріл беззбройних солдатів: у ЗСУ підтвердили факт страти полонених українців та розпочали розслідування

У Збройних силах України підтвердили факт розстрілу беззбройних полонених українців російськими окупантами у районі населеного пункту Степовий (Донецька область).

Телеграм-канал DeepState виклав у мережу відповідне відео

Як повідомляє Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, Росія знову порушила закони та звичаї війни, а також норми міжнародного права.

“На кадрах, опублікованих у медіа, зображено страту двох військовополонених Збройних сил України. За підтвердженою інформацією, російські окупанти в черговий раз підступно розстріляли беззбройних солдатів”, – йдеться у повідомленні.

У Страткомі нагадали, що подібні злочини не мають терміну давності, всі докази передадуть до інститутів, які розслідують військові злочини.

3 грудня в Офісі Генерального прокурора заявили, що розпочинають розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, пов’язаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Нагадаємо, у березні 2023 року у мережі з’явилося відео розстрілу українського військовополоненого. Його вбили після слів “Слава Україні”.

Стало відоме ім’я героя – це Олександр Мацієвський.

Російські окупанти продовжують зізнаватись у своїх страшних злочинах. Загарбники вбивають беззбройних, а також готові вбивати жінок та дітей. У своїх звірствах у телефонній розмові із дружиною зізнався один із росіян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України