Розробники показали смартфон-трансформер

Розробники надали прототип модульного інтерактивного пристрою Cubimorph. Він дозволяє користувачеві перетворювати смартфон в ігрову приставку або інший електронний пристрій.

Перший раз згадали про створення гаджета-трансформера в явились в травні поточного року. Пристрій Cubimorph зовні дуже схоже на популярну свого часу іграшку-конструктор «Змійка». Тільки він складається з ланцюжка модулів з тачскрінами. Шарнірний механізм дозволяє користувачеві трансформувати пристрій буквально за кілька секунд. Команда розробників, в яку увійшли техніки з університетів Брістоля, Пердью, Сассекса і Ланкастера зараз готує нову версію прототипу, яка включатиме до декількох сотень модулів

Доктор Абхиджита Карніка з Ланкастерського університету розповідає, що кожен з модулів взаємодіє один з одним, змінюючи форму ланцюжка, тому можна скласти фактично будь-який пристрій, звичайно, з певними обмеженнями.

Сама комерційна версія буде доступна для простих людей протягом найближчих десяти років, на думку розробників. Нагадаємо, що раніше багато компаній заявляли про наміри створити смартфон-трансформер, проте всі вони впиралися в ідею з гнучким екраном.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh