Техно

Розробники показали смартфон-трансформер

Розробники надали прототип модульного інтерактивного пристрою Cubimorph. Він дозволяє користувачеві перетворювати смартфон в ігрову приставку або інший електронний пристрій.

Перший раз згадали про створення гаджета-трансформера в явились в травні поточного року. Пристрій Cubimorph зовні дуже схоже на популярну свого часу іграшку-конструктор «Змійка». Тільки він складається з ланцюжка модулів з тачскрінами. Шарнірний механізм дозволяє користувачеві трансформувати пристрій буквально за кілька секунд. Команда розробників, в яку увійшли техніки з університетів Брістоля, Пердью, Сассекса і Ланкастера зараз готує нову версію прототипу, яка включатиме до декількох сотень модулів

Доктор Абхиджита Карніка з Ланкастерського університету розповідає, що кожен з модулів взаємодіє один з одним, змінюючи форму ланцюжка, тому можна скласти фактично будь-який пристрій, звичайно, з певними обмеженнями.

Сама комерційна версія буде доступна для простих людей протягом найближчих десяти років, на думку розробників. Нагадаємо, що раніше багато компаній заявляли про наміри створити смартфон-трансформер, проте всі вони впиралися в ідею з гнучким екраном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України