Авторські статтіПодорожі

Митні правила при ввезенні товарів в Австрію

імпорт товарів в Австрію
імпорт товарів в Австрію

Імпорту в Австрію з країн ЄС

В принципі необмежений, за умови, що товари :
a) служать для власного використання (не комерційного використання)
b) були куплені після оплати всіх податків і зборів
c) буде використовуватися особисто мандрівником

Орієнтовні обсяги для особистого споживання (без обмежень) є:

Тютюнові вироби (з 17 років)
800 сигарет, 400 сигарил, 200 сигар, 1 кг тютюну

Спиртні напої (з 17 років)
10 літрів міцних спиртних напоїв, 20 л інших алкогольних напоїв, таких як пиво, ігристе вино або вино до 22% об., 90 літрів вина (з них макс. 60 літрів ігристого іина), 110 літрів пива.

Виняток: Для ?landinseln, Нормандських островів (наприклад, Гернсі, Джерсі, Олдерні), для Канарських островів і французьких заморських департаментів (Мартініка, Гваделупа, Реюньйон, французька Гвіана, Майотта) застосовуються в основному ЄС-орієнтовні обсяги для власних потреб.

Щодо інших імпортних мит (наприклад, податок з обороту, імпорту, податок на тютюн, алкоголь) застосовуються положення, необхідні для в’їзду в країну не члена ЄС. Це означає, наприклад, що ви з собою можете взяти 800 сигарет, але безмитно ви можете ввезти лише 200, а за різницю у 600 сигарет вам п отрібно буде сплатити всі податки та збори (згідно правил інших членів-крїн ЄС) – наприклад, податок з обороту і податок на тютюнові вироби.

Для Фарерських островів, Гренландії, Гельголанд, Сеути, Мелільї і заморські території Франції (напр., Франц. Полінезія) застосовувати положення, як при в’їзді з країн, що не входять в ЄС.

Корисно знати: поштою доставка тютюнових виробів до Австрії неприпустима.

Будь ласка, зверніть увагу: За цими правилами проводяться перевірки.

Спеціальна схема, яка діє починаючи з 01 Березеня 2014

Для сигарет, які ви приносите у свому багажі з Угорщини, Хорватії, Латвії, Литві, Румунії чи Болгарії до Австрії, діє з 1. Березеня 2014 р. податкова пільга в кількості 300 штук. Для сигарет, які ви ввозите понад даний обсяг діють митні обмеження і про все що понад дану норму ви повинні повідомити усно в митний орган і сплатити всі необхідні податки.

 

Імпорт в Австрію з країн, що не входять в ЄС

Безмитному ввезенні підлягаю :

Тютюнові вироби (для пасажирів старше 17 років):
200 сигарет або 100 сигарил або 50 сигар або 250 г тютюну

Спиртні напої (для пасажирів старше 17 років):
1 літр алкогольних напоїв з вмістом алкоголю понад 22% об., або 2 літри алкогольних напоїв з вмістом алкоголю до 22% об. чи частковому поєднанні цих товарів, 4 літри вин і 16 літрів пива.

Лікарські засоби:
За кордоном придбані лікарські засоби можуть бути ввеpені, але тільки в кількості до трьох роздрібних упаковок на людину в дар безкоштовно.

Інші nовари (наприклад, кава, чай або духи) можуть бути ввезені на людину загальною вартістю до 300 євро-сушею чи 430 євро по повітрю безмитно. Для мандрівників у віці до 15 років загальний поширюється неоподатковуваний мінімум у розмірі 150 євро (незалежно від того, по землі або по повітрю в’їхали).
* Вартість товару не може бути розділена на кількох осіб, які беруть участь у поїздці.

Рослинні продукти

Також ввезення рослинної продукції (квіти, рослини, земля, квіткові цибулини, насіння, зрізані квіти, зрізані ялинки, тощо) з країн, що Не входять в ЄС регламентується спеціальними положеннями (вимоги у митниці). Список митних постів нижче www.bmf.gv.at/zoll.

Паливо в каністрі

Макс. 10 літрів у вогнетривкій каністри з паливом

Корисно знати: поштою або приватна доставка тютюнових виробів до Австрії неприпустима. Будь ласка, зверніть увагу: За цими правилами проводяться перевірки. Якщо ви не повідомили про ввезення тютюнових виробів правильно, вам загрожують значні штрафи.

Спеціальні правила для харчових продуктів

Через ветеринарні нормативи кількісні обмеження на ввезення продуктів для власного споживання м’яса та м’ясних виробів, молока і молочних продуктів та інших продуктів тваринного походження з третіх країн можуть бути різними.
Більш детальна інформація та останні правила на сайті: www.bmf.gv.at
Інформація, запитання, деталей
Центральне Довідкове Бюро
Zentrale Auskunftsstelle Zoll
Ackerweg 19, 9500 Villach, Mo-Fr, 6.00-22.00 Uhr
Tel. +43 (0)1 514 33 564 053
www.bmf.gv.at/zoll
E-Mail: zollinfo@bmf.gv.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.