Авторські статті

Розпочнеться неймовірний бедлам: Портников розповів про два варіанти у ситуації з вирішенням питання «Приватбанку»

Україна наближається до рубікону вирішення питання «Приватбанку»

Так чи інакше це питання має бути вирішене – або в одну, або в іншу сторону. Причому будь-яке рішення цього питання нам не обіцяє нічого хорошого. Таку думку в інтерв’ю одному з телеканалів висловив політолог і журналіст Віталій Портников.

Він зазначив, якщо ми повернемо Коломойському банк – це призведе до непоправимих наслідків для української економіки, тому що ми в такому випадку не укладемо угоду з МВФ, у нас не буде грошей для виплати боргів за зовнішніми позиками, у нас почнуться затримки з виплатами зарплат і пенсій бюджетникам, впаде соціальна сфера, почнеться неймовірний бедлам. До речі, в Москві ці наслідки для України дуже добре розуміють.

За словами Портнікова, є ще гірший варіант, коли влада вирішить не віддавати «ПриватБанк» Коломойському заради отримання грошей МВФ. Небезпека цього варіанту в тому, що Коломойський почне боротися із Зеленським і його командою. Це буде не просто зовнішня боротьба, це буде ще і внутрішня боротьба. Коломойський має занадто велику вагу у сьогоднішній українській владі, має, якщо не вирішальне, то ключове слово.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України