Авторські статтіНовини

Розморожування продуктів у воді є найбільш ефективним

Розморожування продуктів у водяному середовищі приносить найбільшу ефективність у збереженні їхніх смакових якостей. До такого висновку прийшли шведські вчені.

Шведські дослідники повідомили, що найбільшу ефективність в роботі повернення до стану вживання, готових заморожених продуктів відіграє їх розморожування у водяному середовищі. Щоб зберегти смакові якості замороженого продукту майже в його природному вигляді необхідно розморозити його в воді.

Правильне розморожування, на думку вчених, вимагає наступних дій. Перша умова, продукт повинен мати вакуумну упаковку в цілях збереження його смакових властивостей. Друга, якщо продукт розморожувати не на відкритому повітрі, а під впливом води, він майже повністю зберігає свій смак.

Харчова індустрія вже давно користується цим методом. Однак, більшість громадян користуються для розморожування не водою, а більш звичними їм методами: на повітрі або в печі – СВЧ. Продукт не стає менш їстівним, але для смакових рецепторів рота людини, втрачає ряд споконвічно притаманних йому кондицій.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України