Розморожування продуктів у воді є найбільш ефективним

Розморожування продуктів у водяному середовищі приносить найбільшу ефективність у збереженні їхніх смакових якостей. До такого висновку прийшли шведські вчені.

Шведські дослідники повідомили, що найбільшу ефективність в роботі повернення до стану вживання, готових заморожених продуктів відіграє їх розморожування у водяному середовищі. Щоб зберегти смакові якості замороженого продукту майже в його природному вигляді необхідно розморозити його в воді.

Правильне розморожування, на думку вчених, вимагає наступних дій. Перша умова, продукт повинен мати вакуумну упаковку в цілях збереження його смакових властивостей. Друга, якщо продукт розморожувати не на відкритому повітрі, а під впливом води, він майже повністю зберігає свій смак.

Харчова індустрія вже давно користується цим методом. Однак, більшість громадян користуються для розморожування не водою, а більш звичними їм методами: на повітрі або в печі – СВЧ. Продукт не стає менш їстівним, але для смакових рецепторів рота людини, втрачає ряд споконвічно притаманних йому кондицій.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh