АвтоновиниАвторські статті

Розмитнення автомобіля в 2017 році. Нововвведення, секрети і цікаві моменти

Розмитнення автомобіля в 2017 році
Розмитнення автомобіля в 2017 році

Кожен водій має знати про ті проблеми, які можуть його спіткати в юридичній площині. Одним із таких моментів є розмитнення автомобіля та його особливості у 2017 році.

Розмитнення автомобіля в 2017 році

У 2017 році владою передбачається деяке спрощення розмитнення авто. Донині це був дуже складний, дорого вартісний та тривалий процес. Хоча, багато хто скептично ставиться до нововведень у питання розмитнення, сумніваючись, що є цілком природно. Хтось вважає, що це може принести з собою якісь нові проблеми, хтось сумнівається у швидкому впровадженні змін, а ще хтось вважає, що через п’ять років спрощення розмитнення взагалі стане зайвим. Цікавить водіїв і питання: чи діятиме розмитнення однаково на всіх громадян держави, а чи буде охоплювати лише якусь певну групу людей? На жаль, ці питання й досі не мають конкретної відповіді.

Відомо, що водії, перш за все, чекають на спрощення розмитнення для іномарок. Це складний процес, який передбачає оформлення купи митних документів. Клопотів з авто іноземного походження більше, ніж з будь-якими іншими транспортними засобами. Тому спостерігається висока зацікавленість людей у новинах щодо розмитнення автомобілів в Україні в 2017 році.

Нововведення, які чекають на водіїв

Оскільки процес був запущений ще в 2016 році, система розмитнення має бути продуманою і вдосконаленою. Зміни в цьому питанні проводяться виключно для того, щоб позбавити зайвих турбот водіїв, а також для розвитку вітчизняного авто ринку. Перш за все, варто наголосити, що в Україні 2017 року буде повністю відмінене розмитнення для учасників бойових дій в зоні АТО. Така собі особлива пільга для захисників держави.

Також, повністю будуть відмінені спец мита. Якщо ставки для моторів бензинових до 1,5л були приблизно 2,15%, а далі – пропорційно вищі, то тепер їх не буде взагалі.

Також, новий закон щодо розмитнення автомобілів в Україні 2017 року розповсюджується на процес утилізаційного збору. Раніше цей збір для вантажних машин становив 11 тис. грн., а для легковиків – 5,5 тис. Віднедавна ці ставки теж відмінені. Тому процес розмитнення за новими правилами дозволить зекономити значні кошти, адже раніше водії фактично ще раз сплачували майже вартість свого автомобіля.

Розмитнення – секрети і цікаві моменти

Для забезпечення швидкого і більш дешевого процесу розмитнення громадянам України варто скористатися послугами юридичних компаній. Вони значною мірою допоможуть заощадити час, нерви і гроші. На жаль, самостійне розмитнення часто призводить до нульового результату, особливо, якщо для вас це вперше.

Серед іншого, одним з негативів самостійного розмитнення для водія може стати його результат, про який він дізнається тільки в кінці процесу, після офіційного оголошення. Крім того, впродовж року можливості ввезти ще одне авто у вас уже не буде.

З 2017 року до вартості вашого авто ввійдуть: вступне мито, акцизний збір (залежить від віку автомобіля та стану двигуна). Мито складатиме 20% від вартості автомобіля. Таку ж суму складатиме ПДВ. Відповідно, розмитнення стане порівняно вигіднішим, ніж було.

Звісно, існує спосіб набагато швидшого доправлення авто в Україну, але він є незаконним. Для цього можна обійти розмитнення в Україні та заощадити час. Але в цьому випадку автомобіль не матиме права перебувати в Україні більше, ніж один рік. Його слід буде знову вивозити за кордон і ввозити повторно. До того ж, доведеться його ще й закріпити за якоюсь іноземною компанією, інакше при розмитненні, знову ж таки, виникнуть проблеми.

Нововведення дозволять водіям купувати авто і не боятися великої переплати. Адже не кожен може платити за автомобіль повторно і миттєво. Як наслідок, буде більш наповненим авторинок України, число машин на якому, за прогнозами, зросте у 3 рази.

Закони і нововведення, які зараз приймаються на рівні влади, ведуть Україну до комфортного співіснування з країнами Євросоюзу.

Приємно, що одним з кроків до Європи стало і розмитнення автомобілів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. третій день триває розмитнення легкового авто за послуги заплатили 3тис дол саме авто коштує 4тис дол коли ж ми уже прийдемо в європу волинь луцьк тел 80677470970

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.