Діаспора

Розлучення в Італії: через скільки часу можна вступати в повторний шлюб?

Ось через який період часу італійське законодавство дозволяє вступати в повторний шлюб після

Законний шлюб в Італії розривається і припиняються його цивільні наслідки, лише після офіційного завершення процедури розлучення. 

Згідно законодавства, існує так званий “період очікування”, який змінюється в залежності від того, хто хоче вступити в повторний шлюб, колишня дружина або колишній чоловік.


Для чоловіків

Для чоловіків можливість вступати в повторний шлюб можна одразу ж після отримання судової постанови про розлучення. Однак, необхідно щоб судове рішення було остаточним і не могло бути оскарженим.

Сентенція про розлучення стає остаточною:

– після 30 днів з моменту повідомлення про рішення суду другої сторони (60 днів, якщо рішення прийнято за апеляцією);

– у разі неодержання повідомлення колишнім чоловіком / дружиною пройшло 6 місяців (у літній період, з 1 серпня по 15 вересня в даному розрахунку не враховуються).

Для жінок

Для жінок термін очікування сягає 300 днів після отримання рішення суду про розірвання шлюбу. Такий термін встановлено законодавством для того, щоб забезпечити визнання батьківства з боку екс-чоловіка у випадку можливої вагітності жінки.

Якщо можлива вагітності повністю виключається, або чоловік не жив зі своєю дружиною протягом періоду “розлучення” (роздільного проживання), жінка має право вийти заміж  повторно в ті ж терміни, що і чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.