Авторські статтіНовини

Розкрита таємниця походження загадкових “пірамід” в Антарктиді

Протягом довгих років вчені сперечаються про походження незвичайних пірамід на території Антарктиди. За формою вони дуже нагадують єгипетські, і, на думку багатьох дослідників, є прямим доказом існування стародавніх мудрих цивілізацій. Вчені вирішили розкрити секрет походження цих таємничих будівель.

Вперше новини про виявлені загадкові «нарости» в Антарктиді всі дізналися в 2013 році. Тоді вчені представили зацікавленій публіці декілька фотознімків з відео і дали кілька коментарів. Автором сенсаційної новини ставш Стівен Ханнард, але його неодноразово «ловили» на помилкових НЛО-доказах.

Було встановлено, що піраміди є двома ракурсами гори Вінсон, найвищого хребта Антарктиди. Ханнард взяв знімки 2010 року з блогу альпіністів, які здійснили сходження поряд з незвичайною вершиною. Зверху гору легко можуть розглянути всі бажаючі через Google Maps. Деякі експерти впевнені, що кілька фото стали звичайним монтажем.

Інші вчені висувають версію про природне походження гори, зокрема завдяки процесу денудації, при якому вершини набувають природну форму, що нагадує пірамідальну.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України