Людство змогло призупинити кислотне забруднення повітря – вчені

Як вважають фахівці, людство домоглося запобіганню забруднення атмосфери кислотами. На їхню думку, рівень дії цього фактора знизився до того, який фіксувався в доіндустріальному періоді.

Вчені Копенгагена в ході своїх досліджень помітили дуже істотне падіння рівня кислотного забруднення планетної атмосфери. Як вони вважають, значний вплив на досягнення позитивних показників зробило те, що, починаючи з 70-х років минулого століття, на більшості промислових підприємствах стали встановлювати очисні фільтри.

Для того, щоб отримати дані про зміни в кислотному забрудненні повітря, вчені досліджували лід із самих чистих і стародавніх льодовикових утворень Антарктики і Гренландії. Отримані зразки, які були попередньо піддані процесу танення, вони у спеціальному трубопроводі змішували зі спеціальним лакмусовим засобом.

Таким чином, упродовж тривалого періоду вчені відстежували зміни кислотності в атмосфері. Вперше за багато років, останні експертизи показали, що рівень вмісту молекул кислот, в тому числі і сірчаної, в повітрі став знижуватися. Вчені пов’язують цей позитив із заходами, які вживаються основними виробниками всіх країн в галузі екології.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh