Здоров'я

Розбір: чи дійсно кето-дієта допоможе допомогти швидко схуднути?

Кетодієта зараз на піку популярності, але вона, як і інші плани живлення, що змінюється з часом. Тепер на арені з’єднання явилася нова версія — «швидкісне кето» (speed keto). Що це таке і кому підійде така дієта?

Кетодієта по‑новому

Пригадаємо основні положення звичайної кетодієти: багато жирів і мало вуглеводів, більше енергії і менше тяги до цукру. Традиційне меню на кето виглядає так: 65-70% жирів, 20-30% білків, 5-10% вуглеводів.

Швидкісне кето — це комбінація традиційної кетодієті з інтервальним голодуванням. Тобто можна харчуватися всіма дозволеними на дієті продуктами, але тільки протягом 8 годин на добу (або трохи більше або менше).

Щоб вписатися в цей режим, доведеться прибрати один із прийомів їжі. Організм трохи швидше переходити в режим кетозу (отримання енергії з жирів замість вуглеводів) — і ви швидше досягнете мети. Крім того, в новій версії кетодієти ви, швидше за все, проведете менше годині на плато, коли вага не зменшується, хоча все зроблено правильно.

А на цьому можна схуднути?

Звичайно. По суті будь-план харчування з обмеженнями і дефіцитом калорій призводить до зниження ваги. А якщо ще й вікно прийому їжі обмежена, це зайвій привід з’єднання їсти менше.

Важливий момент: кето — це не жорстка дієта в звичному розумінні. Цей спосіб життя можна підтримувати досить довго, якщо він вам підходить. Адже те, що не дуже підходить, скоро захочеться кинути!

Не можна сказати, що це нова формула: деякі встигли вивести її самостійно, спробувавши харчування за принципами кето і виключивши нічні підходи до холодильника. Комбінація жирів і білків надовго насичує і сприяє зниженню ваги, так що вмістити їжу в 8-годинне вікно не так вже складно.

У чому недоліки?

Деякі люди готові піти далі і заборонити собі буквально все. Організм вимушений перетворювати м’яка зв’язку в енергію, а для нього неважливо, плечова це м’яка яз або серцева. Проблема очевидна, і внутрішні органи теж можуть постраждати.

Інший важливий момент: на кето можуть виникати неприємні побічні ефекти на зразок відрижки або «кетозного грипу». За цим треба стежити. І, звичайно, не призначати собі дієту самостійно, а порадитися з дієтологом.

Виходить, що на «швидкісному кето» дійсно можна схуднути, якщо правильно використовувати інформацію і не чекати миттєвого ефекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh