Авторські статті

Муждабаєв: підтримую карантин, але не хоче наша влада законом зобов’язати орендодавців не брати гроші з орендарів?

Популярний український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв у своєму блозі пише про те, що він повністю підтримує рішення влади щодо карантину по всій країні. Це все дуже важливо – повне закриття кафе, перукарень і так далі. Важливо і правильно, на шкода. Але є питання.

Муждабаєв зазначає, перше питання – не хоче наша народна влада законом зобов’язаннями зв’язати орендодавців не брати гроші з орендарів комерційної нерухомості на строк карантину? Тому що деякі можуть його фізично не пережити, мова, в першу чергу, про закладах малого і середнього бізнесу. А це робота для мільйонів людей. І це виглядає навіть не як несправедливість – як банальне пограбування під популістськими гаслами, які почали один за іншим виражати наші чиновники.

За словами журналіста, можливо, це нормально з боку держави – одним людям забороняти працювати і заробляти, одночасно не забороняючи іншим заробляти на них? «Я не юрист, але хіба це не порушення Конституції в сенсі рівності прав громадян України? Щось десь тут я втратив логіку», – написавши Муждабаєв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України