Муждабаєв: підтримую карантин, але не хоче наша влада законом зобов’язати орендодавців не брати гроші з орендарів?

Популярний український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв у своєму блозі пише про те, що він повністю підтримує рішення влади щодо карантину по всій країні. Це все дуже важливо – повне закриття кафе, перукарень і так далі. Важливо і правильно, на шкода. Але є питання.

Муждабаєв зазначає, перше питання – не хоче наша народна влада законом зобов’язаннями зв’язати орендодавців не брати гроші з орендарів комерційної нерухомості на строк карантину? Тому що деякі можуть його фізично не пережити, мова, в першу чергу, про закладах малого і середнього бізнесу. А це робота для мільйонів людей. І це виглядає навіть не як несправедливість – як банальне пограбування під популістськими гаслами, які почали один за іншим виражати наші чиновники.

За словами журналіста, можливо, це нормально з боку держави – одним людям забороняти працювати і заробляти, одночасно не забороняючи іншим заробляти на них? «Я не юрист, але хіба це не порушення Конституції в сенсі рівності прав громадян України? Щось десь тут я втратив логіку», – написавши Муждабаєв.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh