Війна РФ проти України

Російського пропагандиста Соловйова готуються оголосити у міжнародний розшук

Державне бюро розслідувань взялося за російського пропагандиста та телеведучого Володимира Соловйова. Його можуть оголосити у міжнародний розшук. Про це йдеться на сторінці Верховної Ради у Facebook.

Зазначається, що сьогодні, 14 березня, український суд задовольнив клопотання ГБР та ухвалив утримувати під вартою російського телеведучого, пропагандиста Володимира Соловйова.

“Вже зібрано необхідний пакет документів для оголошення його в міжнародний розшук, який найближчим часом буде направлений закордонним колегам. 11 березня Соловйову було повідомлено про підозру у публічних закликах до зміни державного кордону України, що спричинило тяжкі наслідки – загибель людей. Крім того, Соловйов системно підтримував злочинні дії російського вищого керівництва щодо вторгнення в Україну та закликав до зміни її територіального устрою, зокрема через проведення військових дій та знищення військової інфраструктури та мирного населення”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Україна вже знищила третину всього військового потенціалу Росії. Про це заявив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в інтерв’ю міжнародній телекомпанії «Al Jazeera». Він наголосив, що нині українська армія та український народ захищають свою країну, землю, свободу та незалежність. Росія швидко наближається до повної ізоляції. Життя росіян ускладнюється з кожним днем ​​у зв’язку з великою кількістю санкцій, і ті, хто ще не відчув все сповна, відчують через деякий час. Відомі бренди продовжують припиняти роботу до рф.

Весь світ спостерігає за подіями, що відбуваються в Україні. Нашим співвітчизникам надається різноманітна допомога, добровольці їдуть до України воювати з окупантом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України