Економіка

Окупанти б’ють по сільгосптехніці та підривають продовольчу безпеку у світі

Окупанти прицільно б’ють по сільськогосподарській техніці та підривають продовольчу безпеку в Україні та світі

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

«Систематичні випадки таких дій зафіксовані у Броварському районі (Київська область), Мелітопольському районі (Запорізька область), Прилуцькому, Ніжинському, Новгород-Сіверському районах (Чернігівська область). У низці районів Херсонської та Харківської областей», – сказано у повідомленні.

Також сільськогосподарська техніка масово реквізується загарбниками для проведення інженерних робіт, побудови укріплень та використання як тягачі для бронетехніки. До цих робіт примусово залучається місцеве населення в окупованих населених пунктах.

З останніх повідомлень: вночі 13 березня в населених пунктах Чупахівка та Оленинське Охтирського району (Сумська область) завдано прицільного авіаційно-бомбового удару по місцях зберігання сільгосптехніки. Внаслідок удару вся техніка, понад 30 одиниць, була знищена.

«Відбувається цілеспрямоване знищення ворогом сільськогосподарської техніки. Це поставить під загрозу проведення посівної кампанії у весняний період. Що може призвести до гуманітарної кризи в окремих регіонах нашої держави, – йдеться у повідомленні. – Потрапляє під загрозу продовольча безпека не лише України. Наша держава є одним із основних постачальників багатьох видів сільськогосподарських культур на ринки Європи та Китаю».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України