Техно

Росіяни хочуть поставити свій комплекс боротьби з дронами “Серп” на колісне шасі

Комплекс призначений для боротьби з дронами, дальність дії заявлена у 5 км

Джерело: Defence Express

Російське НИИ “Вектор” (входть до складу холдингу “Роселектроника” корпорації “Ростех”), заявило, що зараз веде перемовини з одним із замовників з питання інтеграції їхнього комплексу боротьби з дронами “Серп-ВС6” на колісне шасі, про це стало відомо на виставці World Defence Show 2024, що з 4 по 8 лютого проходила у Саудівській Аравії.

На виставці рашисти демонстрували свою систему протидії безпілотникам “Защита”, яка складається з системи подавлення дронів “Серп-ВС6” та модуля радіомоніторинга — це вперше, коли окупанти демонстрували ці системи за кордоном.

Рашисти хочуть поставити свій комплекс "Серп" на колісне шасі

Ворог заявляє, що завдяки встановленню їхньої системи “Серп” на колісне шасі комплекс “зможе виконувати функцію з прикриття самої машини під час руху, так і забезпечувати прикриття певної території навколо неї.

За кордоном окупанти просувають свій комплекс “Серп-ВС6” саме як рішення проти FPV-дронів, водночас у грудні 2023 року повідомлялося, що він пройшов тестування на одному з об’єктів енергетичної структури РФ, і що рашисти планують використовувати його саме для таких цілей.

Комплекс призначений для подавлення безпілотників у п’яти діапазонах у межах від 900 МГц до 5,8 ГГц, може працювати у 360-градусному секторі і також по секторах у 90 градусів — наприклад, якщо поруч діє “дружній” БПЛА. Дальність дії заявлена на рівні 5 км.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України