Авторські статті

Математичні розрахунки, які працюють, – експерт назвав терміни нового контрнаступу ЗСУ

Уже навесні Сили оборони України зможуть почати новий контрнаступ. Найімовірніше це співпаде з виборами в Росії.

Про це Главреду розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

За його словами, росія демонструвала наступ близько 5 місяців. Наприклад, від початку вторгнення до падіння активності в липні 2022 року минуло 5 місяців. Те ж саме можна сказати про 5 місяців операції в районі Бахмута, після яких вона почала вщухати.

Виходячи з цих даних, можна стверджувати, що російський наступ, який розпочався в другій половині жовтня, піде на спад у другій половині березня.

“Це – математичні розрахунки, які чітко працюють. Вони підтверджуються і ситуацією з резервами, які ворог втрачає і спалює у великій кількості, з їхніми втратами і тим, що вони не встигають компенсувати ці втрати за рахунок мобілізованих”, – стверджує Мусієнко.

Також Олександр Мусієнко розповів, до чого може призвести спроба української армії піти в наступ і що для цього необхідно. Він розповів, що сам по собі наступ – це хороший план для того, щоб тактичні успіхи стали приносити оперативні. Але при цьому, наступ неможливий за відсутності озброєння і забезпечення.

“Тобто потрібен пакет допомоги від Сполучених Штатів. Це дуже важливо, адже пакет допомоги від США і збільшені пакети допомоги від країн Європи, а також нарощування виробництва зброї Україною спільно з партнерами могли б дати світло для виходу з тунелю стагнації”, – пояснив Мусієнко.

Нагадаємо, екс-глава генштабу РФ заявив про повний провал РФ у війні. На його думку, рекордна в історії країни держпрограма озброєнь, що коштувала бюджету 20 трильйонів рублів за 10 років, виявилася безсилою ліквідувати відставання російської зброї від західної.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України