Війна РФ проти України

Росія зірвала обмін полоненими: у ГУР пояснили, чому

14 січня між Україною та Росією мав відбутися обмін полоненими. Проте російська сторона зірвала домовленості.

У Головному управлінні розвідки Міноборони вважають, що противник активізував ІПСО (інформаційно-психологічна спеціальна операція). Це було зроблено для того, щоби дестабілізувати ситуацію в країні, посіяти паніку в суспільстві, заявив представник ГУР Андрій Юсов.

За його словами, цього разу у зриві запланованого обміну чітко простежуються елементи російської інформаційно-психологічної операції.

“Насправді досить часто переносяться обміни. Але в даній ситуації ми маємо справу з активізацією р*шистів у сфері ІПСО для дестабілізації ситуації в країні, в тому числі й зараз у напрямі українських військовополонених. На жаль, і цю тему ворог використовує, а саме горе наших захисників та їхніх сімей для того, щоб десь посіяти паніку чи дестабілізувати ситуацію”, – пояснив Юсов.

Він наголосив на сплеску активності проросійських ботів, а також появі низки нових інформаційних ресурсів, які російські спецслужби використовують для збору даних.

Також Юсов закликав українців зберігати спокій. Адже зайвий шум не допоможе, а лише зашкодить майбутнім обмінам.

“Це ось така гра на нервах. Незважаючи на це, робота з обмінів триває, я думаю, що найближчим часом ми побачимо хороші новини, але щоб їх почути, ця тема потребує тиші”, – наголосив представник ГУР МОУ.

Нагадаємо, Україна регулярно вириває з полону своїх бійців, бореться за кожне прізвище.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України