Новини з Австрії

Десятки тисяч файлів дитячої порнографії зберігав у себе австрійський актор Флоріан Тейхтмайстер

58 000 файлів дитячої порнографії, але актору Тайхтмайстеру загрожує лише 2 (!) роки в'язниці

Повідомляється, що австрійський актор Флоріан Тейхтмайстер упродовж 13 років збирав дитячу порнографію на різних носіях. Йому загрожує лише 2 роки позбавлення волі.

Віденський актор Флоріан Тейхтмайстер має відповісти перед судом 8 лютого за серйозними звинуваченнями. Згідно з цим, прокуратура звинувачує відомого актора в тому, що він накопичив загалом 58 000 (!) відповідних файлів з неповнолітніми на смартфоні, двох ноутбуках, 13 зовнішніх жорстких дисках, флешках та трьох картах пам’яті у період між лютим 2008 р. та серпнем 2021 р. Повідомляється також, що Тайхтмайстер фотографував акторів, деякі з яких були неповнолітніми, в місцях зйомок фільмів і використовував їх для створення колажів з підписами, що містять порнографічний контент.

Коли його власна подруга виявила одну із відповідних фотографій, вона попередила поліцію, і справа зрушила. За словами його адвоката Міхаеля Рамі, Тайхтмайстер на суді визнає себе винним. Він завжди співпрацював із владою протягом останніх півтора року, а також протягом двох років проходив психологічне лікування, «за допомогою якого йому вдалося впоратися з психічними проблемами, які призвели до того, що він володів подібними файлами», — сказав Рамі у заяві для ЗМІ.

Згідно з Кримінальним кодексом (пункт 207а) зберігання порнографічних зображень неповнолітніх карається позбавленням волі на строк до одного року, а за зображення неповнолітніх молодше 14 років можливе покарання збільшується до (всього!) двох років позбавлення волі. Кримінальний злочин вважається скоєним, якщо хтось наперед отримує доступ до порнографічних зображень неповнолітніх в Інтернеті. Виробництво та поширення караються набагато суворіше. Якщо при виробництві було застосовано насильство, існує ризик позбавлення волі на строк до десяти років.

Після того, як стало відомо про звинувачення актора Флоріана Тайхтмайстера у зберіганні матеріалів дитячої порнографії, для 43-річного чоловіка настали перші наслідки. Бургтеатр звільнив Тайхтмейстера без попередження з негайним набранням чинності.

Також є реакція мережі кінотеатрів Cineplexx — вони прибирають фільм «Корсаж» із Флоріаном Тайхтмайстером у ролі Франца Йосипа із програми. Відтепер ORF негайно утримається від виробництва та трансляції творів із ним. Постають питання також щодо висунення фільму на премію Оскар. Рішення про зняття фільму прийматиметься цими вихідними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України