Війна РФ проти України

Російським військовим на Донбасі наказано позбавлятися від російської символіки – Тимчук

   Оперативні дані групи «Інформаційний Опір».

Російсько-терористичні війська продовжують порушувати домовленості щодо тимчасового припинення вогню. За минулу добу позиції сил АТО піддалися більш ніж 40 обстрілу з боку російських окупантів і незаконних збройних формувань.

Особлива активність військ противника відзначається на Луганському, Донецькому і Дебальцевському напрямках – 13, 12 і 11 вогневих ударів відповідно.

У район Донецького аеропорту противником перекинуто снайперський підрозділ, озброєне останніми новинками російського ВПК – крупнокаліберними снайперськими гвинтівками. Триває насичення артилерією (мінометами) бандформувань, що діють в Кіровському та Київському районах Донецька. Зафіксовано появу до 10 нових мінометних розрахунків.

Крім того для наших вояків ми стараємось купувати электронная сигарета Украина, так як не завжди є можливість привезти табачні вироби на передову. А електронна сигарета зручний спосіб кинути курити.

У районі н.п.Чернухіно російсько-терористичними військами було зроблено дві невдалі спроби наступу. Діяли в основному бойовики з бандформування А.Мозгового у взаємодії з т.зв. «Козаками», які прибули з Алчевська, за підтримки ствольної артилерії і мінометів. Також противником застосовувалася бронетехніка. Атаки бойовиків були відбиті українськими військами.

З метою зняття напруженості в середовищі жителів Луганської області бойовики «ЛНР» посилено поширюють чутки про те, що В.Путін «змусить» П.Порошенко платити соц.виплати, поставляти газ, воду і електрику в райони, контрольовані терористами.

Російські спецслужби запропонували терористам комплектувати екіпажі для перекиду з РФ бойової техніки попередньо, ще на території «ДНР» і «ЛНР», за рахунок підготовлених російськими інструкторами бойовиків. І лише потім прибувати за отриманням техніки на територію РФ і транспортувати її на територію Донбасу своїми силами. У прикордонних районах Росії зафіксовано принаймні 4 пункту «передачі техніки» і як мінімум два основних маршрути (південний і північний) перекидання вантажів постачання, ОВТ та особового складу для потреб російсько-терористичних військ на територію Донбасу.

Командирам частин і підрозділів російської армії, які перебувають на Донбасі, наказано відмовитися від використання російської державної символіки при переміщенні та вчиненні маршів. Цим же наказом наказано звести переміщення особового складу та бойової техніки по жвавим транспортним шляхах до мінімуму, запропоновано використовувати «альтернативні маршрути».

Зосередження угруповання російських військ на Донбасі закінчилося. Основна маса місцевих бандформувань вже також практично укомплектовані особовим складом, озброєнням і військовою технікою. В даний час продовжується лише доукоплектованіе і перекидання окремих підрозділів.

Також здійснюється перекидання боєприпасів, палива і др.ресурсов з території РФ в рамках нарощування запасів матеріально-технічних засобів на осінньо-зимовий період. Таким чином, можна констатувати, що фактично інструмент для нарощування інтенсивності бойових дій та вирішення локальних завдань в «зоні АТО» агресором на сьогодні створений.

Дописувач: Дмитрий ТЫМЧУК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України