Авторські статті

Російській Добровольчий Корпус, який воює в складі ЗСУ планував звільнити Навального

З початку жовтня 2023 року нами, спільно з прихильниками Російького добровільного Корпусу (РДК) з-поміж співробітників силових відомств РФ, розроблявся план з визволення Олексія Навального з виправної колонії № 6 у Володимирській області, переправлення його до кордону з Україною, де його повинні були передати розвідувальній групі РДК з метою евакуації на територію України. Нижче буде представлено текст командира групи наших партизанів.

Про це повідомили на сайті Корпусу.

Саме ця група повинна була реалізувати більшу частину плану.

Нагадаємо: Британія ввела санкції проти тюремних чиновників російської колонії, в якій помер Навальний

“Згідно з планом, Олексія Навального ми мали відбити у конвою дорогою до ІК-3 в Ямало-Ненецькому окрузі силами нашої групи, а далі разом із ним негайно мали вирушити на прикордонну територію з Україною, зустрітися з розвідгрупою РДК для перетину кордону та отримання притулку. На жаль, заходи безпеки, вжиті ФСВП і ФСБ для запобігання подібних сценаріїв, виявилися досить дієвими. Дата етапування Олексія була плаваючою і саме тому сам факт приховувався від громадськості. Дату і час етапування кілька разів переносили, а в підсумку воно почалося раптово, за прямим усним наказом глави ФСВП, і наша група не встигла висунутися в район запланованого початку операції. На дату загибелі Олексія, план був у стадії переробки під ІК-3. Проте, ми готові поділитися деякими даними і фотоматеріалами, які ми отримали під час підготовки.”

Небайдужі співробітники ФСВП також отримали дистанційний доступ до камер відеоспостереження колонії.

Також вдалося отримати розшифровку спілкування Олексія з іншими ув’язненими. З якими ми також встановили контакт для отримання даних корисних при проведенні операції.

Також зауважимо, що “На трупі Навального можуть бути сліди насильства”: родині політика відмовляються видавати тіло

З якою ціллю ці дані були оприлюднені

1) Пси російського режиму повинні знати, що у Російського Добровольчого Корпусу довгі руки. Ми багато знаємо і можемо, а наші ресурси зростають з кожним днем. Багато з тих, хто працює в системі, поділяють наші ідеали і бачення майбутнього, а значить, будуть допомагати нам самовіддано і залякати їх не вийде.

2) На жаль, ми не встигли врятувати Олексія, але сотні політв’язнів і в’язнів сумління залишаються в неволі. Ми віримо і працюємо над тим, щоб вирвати їх з лап режиму так чи інакше.

3) Можливо ці та інші дані, що опинилися в наших руках, зможуть допомогти іншим організаціям, які ведуть боротьбу проти злочинного режиму Кремля. Ми готові до співпраці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України